برندینگ آریافودز

 

تبلیغ و معرفی برندهای معتبر مواد غذایی ایرانی و خارجی در آریافودز

 

برند خود را تبلیغ کنید، کالای خود را بفروشید

 

ایران کشوری پهناور و سرزمینی است که هر شهر و استان آن حداقل یک نوع از صنایع غذایی را در خود جای داده و با استفاده از فناوری های جدید و دستگاه های مدرن ، تولید و فرآوری مواد غذایی صورت می پذیرد. 

آریافودز از کلیه توزیع کنندگان و تولید کنندگان فعال در حوزه صنایع غذایی جهت معرفی کسب و کار ، برند یا محصولات، و همچنین نمایش و عرضه محصولات دعوت به عمل می آورد.

 

فعالیت ما صرفا یک آگهی ساده تبلیغاتی نیست.

با ایجاد یک صفحه اختصاصی با نام برند شما جهت معرفی (برند، پیشینه ،محصولات و خدمات) و قراردادن کالاهای شما با رعایت قوانین تولید محتوا برای هر محصول و درج مشخصات تماس ، لینک سایت ،پیج اینستاگرام و نقشه محل کسب شما در صفحه مادر جهت مشاهده کاربران ایرانی متفاوت تر دیده خواهید شد. آریافودز با انجام تبلیغات هدفمند و متمرکز در راستای تولیدات مواد غذایی و صنایع غذایی مرتبط با آن، فعالیت می نماید ، بنابراین شما از بازدید سایر برند ها نیز بهره مند خواهید شد و در تیررس بازدید فیک و نامرتبط نخواهید بود.

 

مزایای تبلیغ و برندینگ در آریافودز چیست؟

برخی سایت ها تبلیغات را به صورت عمومی تبلیغ می کنند، در حالیکه ما به صورت اختصاصی مواد غذایی را تبلیغ و انتشار می دهیم.

سایت های تبلیغات عمومی، صرفا تبلیغات را انجام می دهند و امکان فروش آنلاین را نخواهید داشت. ممکن است در کوتاه مدت دیده شوید و بازخورد خوبی داشته باشید یا هیچ نتیجه ای نگیرید. در هر صورت شما هزینه تبلیغات را می پردازید. در آریافودز ، علاوه بر تبلیغات و امکان بازدید بیشتر، امکان فروش آنلاین محصولات خود را نیز خواهید داشت.

 

شرایط استفاده از صفحه تبلیغات اختصاصی در آریافودز

 

  • الزاما ، فعالیت اقتصادی شما بایستی دارای مجوزهای لازم نظیر پروانه بهداشتی ، پروانه کسب توزیع کننده یا تولیدکننده باشند.
  • تبلیغات در آریافودز ، شامل تبلیغات برند و محصولات ایرانی و خارجی بوده و مکان عرصه رقابت محصولات بازار داخلی و خارجی است.
  • علاوه بر انواع موادغذایی خاص، کلیه صنایع و صنوف وابسته به مواد غذایی مانند انواع ظروف آشپزخانه یا تجهیزات و خطوط تولید مواد غذایی هم امکان درج تبلیغ و بازاریابی را دارند و از این صنایع نیز حمایت لازم را ، خواهیم نمود.
  • تابلو برند شما به مدت یک ماه در صفحه اصلی سایت باقی خواهد ماند تا کاملا بازدید پیدا نموده و توسط موتورهای جستجو ایندکس شود. در نهایت به مدت یک سال استفاده از امکانات تبلیغ و فروش در اختیار شماست. ادامه همکاری منوط به شرایط تمدید سالیانه خواهد بود.

  

 

جهت مشاهده نمونه کارهای انجام شده، نام برند یا محصولات را جهت بررسی در اینترنت جستجو نمایید.

 

برند عادلی (شیرینی فدک ) : تولید کننده انوع حلوا مسقطی لاری و تافتون و بتنور محلی شهر لار 

برند زرشناس : تولید انواع نان فسایی ، نان کنجدی و کلوچه بهار نارنج شهر فسا 

برند شمسی پور : ارده وراوی ، ارده شکلاتی ، ارده وانیلی ، ارده معجون سیاهدانه شهر وراوی شهرستان لامرد

نون اشرافی : تولید کننده انواع نان مکمل و رژیمی

لبنیات سنتی قنبرزاده : انواع فرآورده های لبنی قنبرزاده (شهر لار)

پشمک حاج عبدالله : اولین تولیدکننده پشمک میوه ای روکش دار در ایران

 

شما نیز می توانید صفحه اختصاصی برند ایرانی یا برند خارجی را سفارش دهید تا با ایجاد و افتتاح یک صفحه اختصاصی، برند و محصولات خود را به کابران نمایش دهید.

 

درج محصولات یک برند

درج محصول در آریافودز دارای پروسه تخصصی است که توسط پرسنل آریافودز و با همکاری شما انجام خواهد شد. 

درج محصول به صورت ناقص و تکراری و روش های تبلیغات غیر اصولی، هزینه مازاد بدون بازخورد، بدون نتیجه و کوتاه مدت به همراه خواهد داشت و شما از دسترس  و بازدید کاربران خارج می نماید.

ما برای هر محصول، اطلاعات دقیق و بهینه سازی شده را جهت بهینه سازی سئو و افزایش بازدید ، بررسی نموده و به صورت تخصصی تولید محتوا انجام خواهد شد تا با برنامه و هدفگذاری دقیق در فضای مجازی انتشار یابد.