از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

نان تیری خشک سبوس دار زرنان بسته 10تایی

وضعیت موجود
قیمت 10500 تومان
رتبه ی این کالا: 5.0

نان تیری خشک (نان تنک یا نان نازک محلی) سبوس دار زرنان بسته 10تایی

 

وزن کالا : 900 گرم

ترکیبات : آرد گندم سبوس دار - آب - خمیرمایه

مدت نگه داری : 3 ماه پس از تولید

شرایط نگه داری : در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم آفتاب نگه داری شود.

وضعیت سلامت : سیب سلامت دارد.

 

این مطلب را درباره نان تیری خشک زرنان مطالعه فرمایید...

 

آیا طرز تهیه نان تیری را می دانید؟

آیا می دانید این نون نان کجا و به چه صورت تولید می شود؟

پخت نان تیری یا همان نان تنک روستایی است یا شهری؟

خواص نان تیری را بشناسید؟

 

مجموعه شرکت تولیدی زرنان در شهر بیضا فارس ، یکی از بهترین تولید کننده های نان تنک یا تیری در استان فارس می باشد که به صورت گسترده محصولات خود شامل نان تیری سبوس دار زرنان و نان نرم سبوس دار را در سطح شهر شیراز و شهرهای اطراف توزیع می نماید.

نان تیری سبوس دار زرنان به عنوان یک محصول شرکتی ثبت شده و همچنین دارای سیب سلامت اداره بهداشت می باشد اما پخت این نان تیری همچنان به صورت سنتی و با همان روش قدیمی بر روی تابه آهنی و توسط زنان روستایی انجام می شود که باعث نازکی و کیفیت بالای آن شده است.

با وجود تنوع بسیار زیادی که در صنعت نان وجود دارد و در سال های اخیر ، انواع نان های فانتزی جدید وارد بازار شده اند اما قدمت و تمایل اجتماعی و فرهنگی به مصرف نان تیری بین ایرانیان در مناطق مختلف ایران و همچنین سالم بودن و عاری بودن نان تیری از مواد افزودنی نگه دارنده و مخمر های شیمیایی نان باعث شده کماکان به عنوان یکی از پر فروش ترین نان ها ، محبوببیت زیادی بین مردم ایران به ویژه مردم استان فارس داشته باشد.

در سال های دور به دلیل نبود دستگاه های نگه دارنده مواد غذایی مانند یخچال یا فریزر، از روش های مختلفی مانند نمک سود کردن یا خشک کردن جهت نگه داری مواد غذایی استفاده می شده که یکی از دلایل مصرف نان تنک در بین ایرانیان به ویژه عشایر و ایلات است که این فرهنگ هم باعث شده کماکان مصرف نان های خشک در خانواده های ایرانی پایدار بماند. ماندگاری بالای نان تیری کمک زیادی به مصرف آن می نماید البته گوارش آسان و راحت هضم بودن نان تنک نیز دلیل دیگری برای مصرف ان به ویژه در سنین بالاست.

 

جهت خرید حضوری نان تیری خشک زرنان به آدرس فروشگاه آریا فودز ، مراجعه نمایید.

 

  

 

  

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید