16512

بسته درمان دیابت دکتر بیزشناسه کالا: 11320

 • رضایت خرید :75%
آماده ارسال از 0 روز آینده

این کالا در حال حاضر در انبار موجود ، آماده پردازش و ارسال است

۹۹۰,۰۰۰ ۹۰۰,۰۰۰ تومان
۹ %
 • برند محصول : دکتر بیز
 • وزن محصول : 2000 گرم
 • ماندگاری محصول : یک سال پس از تولید
 • شرایط نگه داری : در جای خشک و خنک و دور از نور آفتاب نگهداری شود.

نقد و بررسی اجمالی بسته درمان دیابت دکتر بیز

بسته درمان دیابت دکتر بیز

سفارش بسته درمانی غیر دارویی دیابت دکتر بیز بدون عوارض جانبی مناسب جهت افراد مبتلا به دیابت نوع 2 ...

درمان دیابت

درمان بیماری دیابت یا همان قند خون بالا، بسیار دشوار است و علاوه بر مصرف دارو و پرهیز از مصرف برخی مواد غذایی مانند کربوهیدرات ها ، نیاز به تغییر سبک زندگی افراد مبتلا به دیابت دارد. دیابت نوع 2 در دو سال اول ابتلا ، آثار مخرب زیادی بر روی بدن ندارد ، چون بدن تا حد زیادی خود را با قند خون بالا ، سازگار نموده و از طریق ترشح بیشتر انسولین، سعی در مقاومت و کنترل قند خون می نماید. اما پس از چند سال ابتلا به دیابت، عوارض آن در بدن نمایان می شود، کلیه ها ، کبد ، قلب و عروق بدن، اعصاب محیطی ، بینایی و لامسه که به نوعی در حال کمک به دفع سموم ایجاد شده در بدن هستند، در گیر می شوند. کوتاه این که قند خون بالا ، در هر صورت توسط مصرف دارو یا مقاومت بدن کنترل می شود، اما عوارض به وجود آمده در بدن انسان بیشتر ناشی از وجود سموم ایجاد شده در بدن است که به واسطه قند خون میانگین بالا در بدن تولید شده است. تصلب شرائین ، افزایش فشار خون بالا و از بین رفتن اعصاب محیطی، کاهش لامسه در مرحله بعدی نمایان می شوند. کاهش خون رسانی به اعضا انتهایی و صدمه به اعصاب محیطی منجر به عارضه دیگر ناشی از دیابت می شود. کاهش یا عدم توانایی جنسی که علاوه بر دلسردی و کاهش سلامت روان فرد، مسائل حاشیه ای رفتاری و اجتماعی را نیز به بار می آورد.

درمان دیابت به دو بخش کلی تقسیم میشود. 

1- رژیم غذایی سالم برای افراد دیابتی

2- تغییر سبک رندگی فرد دیابتی

مصرف سبوس برنج قهوه ای، ترکیب گیاه سیر و عسل بکر کوهی با خواص شگفت انگیز قارچ گانودرما، علاوه بر تقویت سیست ایمنی بدن، نتایج خارق العاده ای در درمان دیابت نوع 2 دارد. هر کدام از این محصولات در طب سنتی کاربردها و خواص فراوانی دارند که به اثبات رسیده است. 

دوره درمان دیابت : در ایام شروع مصرف، تغییراتی در کاهش قند خون ناشتا خواهید داشت. اما، بهترین حالت تجربی جهت مصرف غذایی این ترکیب و تثبیت درمان ، دوره 3 تا 6 ماهه، تعیین شده است. توصیه دیگری که پیشنهاد شده است و به ویژه در مردان رعایت شود، استفاده از قهوه گانودرما سوپریم دکتر بیز ، در ماه اول است.

خواص قارچ گانودرما لوسیدوم :

ترکیب گانودرما با قهوه : یک قهوه مغذی در ترکیب با فواید جینسینگ، گانودرما لوسیدوم

گانودرما لوسیدوم که به آن قارچ رِیشی قرمز هم میگویند، طعم آن طعم قهوه را عمیق تر کرده و فواید آن برای سلامت تقویت میشود. قارچ گانودرما حاوی تری ترپنوئیدها و پلی ساکاریدهاست. این ترکیبات آداپتوژن یا سازش زا هستند. قدمت قارچ گانودرما به هزاران سال قبل و چین باستان باز میگردد. این محصول به سختی یافت و تولید میشود. کارشناسان کشاورزی و صنایع غذایی سالهاست که بر روی این ماده تحقیق میکنند و خواص بیشماری در مورد آن یافته اند. این قارچ به دلیل وجود فراوان عناصر فعال و آنتی اکسیدانها بسیار مفید میباشد.گانودرما لوسیدوم هزاران سال در فرهنگ سنتی آسیای مورد استفاده قرار گرفته و معنی نام آن به زبان چینی قدرت معنوی است، اما ژاپنی ها به آن رِیشی به معنی پادشاه گیاهان میگویند. جینسینگ: این ماده یک طعم تُند و طبیعی به قهوه داده و بصورت طبیعی حاوی فیتوکمیکال هاست.

خواص عسل بکر کوهی : 

ﻋﺴﻞ بکر کوﻫﯽ دکتر ﺑﯿﺰ یکی از نادرترین و کمیاب ﺗﺮﯾﻦ ﮔﻮﻧﻪ ﻋﺴﻞ وحشی ﺧﺎﻟﺺ و ﻃﺒﯿﻌﯽ ﻣﻮﺟﻮد در ایران ﺑﻮده که ﺑﻪ ﻟﺤﺎظ ﻃﻌﻢ و رﻧﮓ،ﺑﻮ و ﻏﻠﻈﺖ ﺑﺎ اﻧﻮاع دﯾﮕﺮ ﻋﺴﻞ ﻫﺎ ﺑﺴﯿﺎر ﻣﺘﻔﺎوت ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ. از آﻧﺠﺎ که اﯾﻦ ﻋﺴﻞ ﺑﺎ کمترین ﻣﯿﺰان ﺣﺮارت ممکن ﻣﺮﺣﻠﻪ ﺗﺼﻔﯿﻪ و ﺑﺴﺘﻪ ﺑﻨﺪی ﺗﻮﻟﯿﺪ ﺷﺪه اﺳﺖ،ﺗﻤﺎﻣﯽ وﯾﺘﺎﻣﯿﻦ ﻫﺎ و اﻣﻼح و ﻣﻮاد ﻣﻌﺪﻧﯽ ﻣﻔﯿﺪ ﻣﻮﺟﻮد در ﻋﺴﻞ بکر کوهی دکتر ﺑﯿﺰ ﺣﻔﻆ ﮔﺮدﯾﺪه اﺳﺖ.

خواص برنج قهوه ای : 

سبوس کامل برنج قهوه ای ، یکی از محصولات فرعی در صنعت آسیاب برنج بوده و غنی از موادمغذی مانند اوریزانول ها، توکوفرول ها، توکوترینول ها، فیتواسترول ها و فیبرهای رژیمی می باشد. سبوس برنج منبع ویتامین ها، فیبرها، و آنتی اکسیدان ها بوده و خواص و فواید سلامتی متعددی دارد. بخاطر تاثیرات مغذی و بیولوژیکی این ماده می توان از آن بعنوان یک ماده غذایی فراسودمند استفاده کرد، اما بخاطر وجود آنزیم لیپاز آنطور که باید و شاید از آن استفاده نمیشود. این آنزیم کیفیت سبوس برنج را پایین آورده و مصرف آن برای انسان را نامناسب می سازد. بعد از تثبیت این آنزیم می توان از سبوس برنج به محصولات بسیار مغذی با ارزش بالا دست یافت. سبوس برنج حاوی املاح معدنی - آهن - منگنز و ویتامین های A - E - B1 - B2 - B5 - B6 می باشد. ویتامین های گروه B و بخصوص B5 باعث تحریک سوخت و ساز سلول های زنده و فعال پیاز مو می شود و از سفید شدن و ریزش مو جلوگیری می کند. فیبرها، ویتامین ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان ها ، اثرات زیستی مهمی ایجــــاد می کنند این مواد سبب تأمین انرژی بدن و تنظیم فرآیند آرام هضم سلولی می شوند. در نتایج تحقیقات آمده که استفاده از فیبر رژیمی ریسک ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش می دهد، میزان کلسترول خون را پایین آورده و حساسیت انسولین را بهبود می بخشد. فیبر موجود در سبوس باعث پاکسازی روده و بهبود یبوست میشود و همینطور با ایجاد احساس سیری ، در لاغری افراد چاق موثر هست. 

خواص سیر سیاه فرآوری شده طبیعی : 

سیر یکی از اولین گیاهانی است که در بسیاری از فرهنگ ها و تمدن ها برای حفظ سلامت انسان مورد استفاده قرار میگرفته و حدود 5000 سال است که شناخته شده است. دنیای مدرن علوم، تحقیقات خود را در مورد تأثیرات احتمالی سیر بر سلامت انسان ادامه میدهد و تمایل دارد تا اعتقادات فرهنگ های باستان را در مورد فواید سیر تأیید کند. - تهیه سیر سیاه : سیر سیاه چگونه به دست می آید؟ بوتههای سیر برای هفتهها در معرض میزان مشخصی از متغیرهای گرما و رطوبت قرار میگیرند. در پایان این فرآیند، رنگ سیر تیره و برخی ترکیبات مفید موجود در آن افزایش مییابد. شرایط نگهداری: در جای خشک و خنک نگهداری شود. پس از باز کردن بسته در یخچال نگهداری شود.

احتیاط : کسانی که داروی ضد انعقاد خون مصرف می کنند حتماً قبل از مصرف با پزشک خود مشورت نمایند.

شما می توانید محصولات این بسته را در همین صفحه یا صفحات جداگانه هر محصول خریداری نمایید.

برند محصول : Dr. Biz

مشخصات فنی بسته درمان دیابت دکتر بیز

مشخصات عمومی محصول

 • برند محصول
  دکتر بیز
 • وزن محصول
  2000 گرم
 • ماندگاری محصول
  یک سال پس از تولید
 • شرایط نگه داری
  در جای خشک و خنک و دور از نور آفتاب نگهداری شود.
 • وضعیت بهداشت
  سیب سلامت دارد.
 • محل تولید
  !!!
 • ترکیبات محصول
  تهیه شده از سیر، عسل و قارچ گانودرما
 • امتیاز محصول (قرعه کشی)
  بدون امتیاز

نظرات کاربران برای: بسته درمان دیابت دکتر بیز

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن نظر جدید