از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

حلوا مسقطی لاری عادلی

 

 

شیرینی سرای فدک (عادلی)

 

حلوا مسقطی لاری، سوغات مخصوص شهر لار در استان فارس که نام آن به گوش همه ایرانیان رسیده است. شیرینی با ترکیب خوشمزه و خوش طعم، یک صبحانه مغذی و مقوی، یک سوغات و کادوی بی نظیر و دوست داشتنی که شهر لار از کارگاه های قدیمی و استادان پخت حلوا مسقطی لاری ، خاطرات زیادی دارد.

 

چرا حلوا مسقطی لاری عادلی را انتخاب می کنید؟

شاید قنادی توکل یا قنادی حافظ در شهر لار ، پیشینه و قدمت بیشتری داشته باشند اما مجتمع تولید شیرینی فدک با برند عادلی ، محصولات سنتی لار را با کیفیت و با استفاده از بروز ترین متد های پخت و طبخ جدید، تولید می نماید. از جمله در زمینه تولید و پخت حلوا مسقطی لاری با طعم ها و ترکیبات جدید ، تزئینات و طراحی و بسته بندی ، بروز رسانی نموده و آخرین مدل های روز را عرضه می نماید.

 

شهر لار در استان فارس مرکز اصلی تهیه حلوا مسقطی سنتی لار است که از دیرباز کارگاه های قدیمی در آن به تهیه این محصول مشغول بوده اند. در سالهای اخیر این تولیدات کیفیت بهتری از نظر ترکیبات و بسته بندی یافته اند. برندینگ بر روی آنها انجام شده و وارد حوزه صادرات نیز شده اند. گفتنی است سوغات شهر لار در نمایندگی ها و فروشگاه های سطح کشور توزیع و عرضه می گردد. از قنادی های معروف شهر لار می توان ار قنادی حافظ، شیرینی سرای فدک برند عادلی ، قنادی رز، توکل و سحاد نام برد که هر یک قدمت، طرز تهیه و ترکیبات محصول و روند تولید خاص خود را دارند.

 

تهیه حلوا مسقطی لاری در خانه نیاز به تبحر در آشپزی دارد و طرز تهیه آن در مطالب سایت گنجانده شده است.

از شیرینی و سوغات شناخته شده برند عادلی می توان به انواع حلوا مسقطی لاری، تفتون و بتنور سنتی لاری اشاره کرد.

 

 

خرید حضوری تفتون سنتی لار ,  بتنور لاری  و حلوا مسقطی لاری برند عادلی در شهر شیراز