از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

مسقطی لاری عادلی

 

 

واحد تولیدی شیرینی سرای فدک (عادلی)

 

واحد تولیدی شیرینی سرای فدک از سال ۱۳۷۳ فعالیت خود را در زمینه تهیه و تولید و بسته بندی سوغات انحصاری لارستان “حلوا مسقطی لاری” آغاز کرد. همگام با پیشرفت روز افزون تکنولوژی، این واحد تولیدی نیز فن آوری و تخصص و تعهد را در راستای تولید محصولات با کیفیت و مطمئن و مطلوب سر لوحه فعالیت های تولیدی خود قرار داد. از این رو با راه اندازی و گسترش و تجهیز آزمایشگاه های اختصاصی کنترل مواد غذایی و به کارگیری نیروهای متخصص و مجرب و متعهد و انجام آزمایشات مستمر و مطمئن و دقیق موفق به دریافت پروانه بهداشتی و ساخت از اداره نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی استان فارس گردید.

 

خرید حلوا نسقطی لاری

 

امروزه با بهره گیری از یک مجموعه وسیع و بزرگ با ۲۰۶۰متر مربع زیر بنا و با استفاده از مجهزترین و مدرنترین دستگاه های بسته بندی تلاش نموده است که همگام با فن آوری های روز دنیا و استفاده از تجارب مشاوران و کارشناسان کارآمد، محصولات تولیدی خود را در بسته بندی های مدرن و متنوع و هم سو با سلیقه ها و علایق گوناگون به بازار مصرف عرضه دارد تا مشتریان عزیز با هر نوع سلیقه ای بتوانند از محصولات غذایی ما بهره مند شوند.
بر این باور بوده و هستیم که تمامی موفقیت ها و پیشرفت هایمان مرهون حسن توجه و انتخاب شایسته و نظرات سازنده و ارزشمند مشتریان و خریداران محصولات شیرینی سرای فدک بوده است.

در حال حاضر نیز سیاست این واحد بر این است که پس از نزدیک به دو دهه تجربه و تلاش افتخار آمیز، با تولید و ارائه محصولات و کالاهای مرغوب و با کیفیت همچون گذشته، پاسخگوی مطمئن به اعتماد همیشگی مصرف کنندگان خود در بازار های واقعی و بین المللی باشد. شایان ذکر است کلیه محصولات این واحد تولیدی در حال حاضر تمامی مجوزهای بهداشتی و غذایی و صنعتی را دارا می باشد و همواره مسئولین کنترل کیفیت بر همه مراحل تهیه، ورود مواد اولیه، فرآیند تولید، بسته بندی، انبار و عرضه تا مرحله فروش، کنترل دقیق و مناسب را انجام داده تا خریداران با اطمینان خاطر از محصولات تولیدی لذت برده و طعم واقعی سلامت را احساس نمایند.

 

شهر لار در استان فارس مرکز اصلی تهیه حلوا مسقطی سنتی لار است که از دیرباز کارگاه های قدیمی در آن به تهیه این محصول مشغول بوده اند. در سالهای اخیر این تولیدات کیفیت بهتری از نظر ترکیبات و بسته بندی یافته اند. برندینگ بر روی آنها انجام شده و وارد حوزه صادرات نیز شده اند. از قنادی های معروف شهر لار می توان ار قنادی حافظ، شیرینی سرای فدک با برند عادلی ، قنادی رز، توکل و سحاد نام برد که هر یک طرز تهیه و ترکیبات محصول و روند تولید خاص خود را دارند.

 

از شیرینی و سوغات شناخته شده این مجموعه می توان به انواع حلوا مسقطی لاری، تفتون و بتنور لار اشاره کرد.

 

 

خرید حضوری تفتون سنتی لار ,  بتنور لاری  و حلوا مسقطی لاری برند عادلی در شهر شیراز