16512
دسته بندی نتایج
 • رعایت اصول بهداشتی در دوران شیوع کرونا

  رعایت اصول بهداشتی در دوران شیوع کرونا

   

 • هشدار عدم مصرف دخانیات و الکل در افراد دیابتی

   هشدار عدم مصرف دخانیات و الکل در افراد دیابتی

  الکل برای دیابت سم است، دحانیات یک کاتالیزور.

  با توجه به تاکید دین مبین اسلام مبنی بر حرام بودن مصرف الکل ، توصیه میشود از مصرف آن حتی به میزان کم چشم پوشی کنید ، زیرا خطرات ناشناخته ناشی از مصرف آن هنوز با دانش کنونی بشر قابل توضیح نمیباشد .

 • عوارض مصرف الکل بر مردان

  الکل به نوعی از ماده مخدر گفته می شود که نسبت به دیگر مواد مخدر دسترسی به آن راحت تر است. اما باید بدانیم اعتیاد به الکل کمتر از سایر مواد دیگر نیست. 

  برخی از جوانان جسم و روح خود را با مصرف مشوربات الکی از دست می دهند و این کار آنها باعث شده است کلینیک های ترک اعتیاد به الکل راه اندازی شود. چرا باید قدم در راهی بگذاریم که افتتاح کلینیک ترک اعتیاد الکل جایگزین مکان های هنری و فرهنگی شود و دغدغه این باشد که به کدام کلینیک برای ترک کدام ماده مخدر مراجعه کنیم.

 • 1
آخرین مطالب
مشخصات و خواص نوشیدنی ویتامینه ایزوتونیک داینامین شرکت بیز مشخصات و خواص نوشیدنی ویتامینه ایزوتونیک داینامین شرکت بیز

نوشیدنی داینامین چیست؟ 

 

ابتدا لازم است درباره شرکت بیز و محصولات آن توضیح مختصری ارائه شود. این شرکت در زمینه تولید و بازاریابی محصولات سلامت محور در ایران سرآمد است و کلیه محصولات شرکت بیز در همه ردیف های کالایی از کیفیت و استاندارد بسیار بالایی برخوردارند به ویژه در حوزه مواد غذایی ، محصولاتی نظیر انواع خرمای فرآوری شده، دمنوش های گیاهی با کاربرد طبی ، محصولاتی با ترکیبات قارچ گانودرما ، سیر سیاه و نوشیدنی داینامین ، برای اولین بار در ایران توسط شرکت بیز معرفی و وارد بازار ایران شد. 

 

این تعریفی است که شرکت بیز (بازاریابان ایران زمین) با نام اختصاری BIZ ، در سایت رسمی خود ، از محصول داینامین درج نموده است. 

"داینامین اولین نوشیدنی ایزوتونیک دنیاست. نوشابه ایزوتونیک نوعی نوشابه ورزشی است که اسمولالیته آن با مایعات بدن یکی است. این بدان معناست که تعداد ذره های برابری (کربوهیدرات و الکترولیت ها) در هر 100 میلی لیتر دارد و مانند آب خالص یا سریع تر از آن جذب می شود. بیشتر نوشابه های ایزوتونیک تجاری بین 4 تا 8 گرم کربوهیدرات در هر 100 میلی لیتر دارند. به لحاظ نظری، نوشابه های ایزوتونیک شرایط ایده آلی بین آب رسانی مجدد و سوخت رسانی مجدد برقرار می کنند."

 

کاربرد و فواید نوشیدنی داینامین چیست و چه تاثیراتی بر روی تعادل مایعات بدن انسان دارد؟

 

نوشیدنی معجزه آسای داینامین

 

درباره نان خشک بیشتر بدانید درباره نان خشک بیشتر بدانید

نان خشک و فواید مصرف آن

این نان ها مانند نان های لواش، مسطح هستند ولی نحوه پختشان متفاوت است به این شکل که زمان پخت طولانی تری دارند به طوری که حرارت تنور ملایم تر است است تا آب داخل نان کاملا تبخیر شود. بعد از پخت هم، نان را در هوای آزاد قرار می دهند تا مراحل خشک شدن تکمیل شود زیرا وقتی نان به این شکل در می آیند، مدت نگهداری آن بیشتر می شود.