16512
 • رعایت اصول بهداشتی در دوران شیوع کرونا

  رعایت اصول بهداشتی در دوران شیوع کرونا

   

 • هشدار عدم مصرف دخانیات و الکل در افراد دیابتی

   هشدار عدم مصرف دخانیات و الکل در افراد دیابتی

  الکل برای دیابت سم است، دحانیات یک کاتالیزور.

  با توجه به تاکید دین مبین اسلام مبنی بر حرام بودن مصرف الکل ، توصیه میشود از مصرف آن حتی به میزان کم چشم پوشی کنید ، زیرا خطرات ناشناخته ناشی از مصرف آن هنوز با دانش کنونی بشر قابل توضیح نمیباشد .

 • عوارض مصرف الکل بر مردان

  الکل به نوعی از ماده مخدر گفته می شود که نسبت به دیگر مواد مخدر دسترسی به آن راحت تر است. اما باید بدانیم اعتیاد به الکل کمتر از سایر مواد دیگر نیست. 

  برخی از جوانان جسم و روح خود را با مصرف مشوربات الکی از دست می دهند و این کار آنها باعث شده است کلینیک های ترک اعتیاد به الکل راه اندازی شود. چرا باید قدم در راهی بگذاریم که افتتاح کلینیک ترک اعتیاد الکل جایگزین مکان های هنری و فرهنگی شود و دغدغه این باشد که به کدام کلینیک برای ترک کدام ماده مخدر مراجعه کنیم.

 • قرعه کشی قندهای رنگی

  شرکت در مسابقه با قرعه کشی قند های رنگی آریافودز

  قبل از هر چیز، اصول انجام مسابقه و قرعه کشی شامل مواردی است که لازم است بدانید ... قند های طعم دار ارگانیک آریا، از نی شکر و طعم واقعی گیاهان دارویی با عطر و خواص گیاهان دارویی، تهیه و فرآوری می شوند و نسبت به قند سفید شیرینی کمتری دارند. با خرید هر بسته از قند های رنگی طعم دار می توانید در مسابقه و قرعه کشی این محصولات شرکت نموده و علاوه بر شرکت در قرعه کشی ماهیانه، تک برنده جایزه میلیاردی، قرعه کشی بزرگ قند رنگی آریافودز شوید.

   

 • 1
آخرین مطالب
برندهای معتبر سوغات ایران برندهای معتبر سوغات ایران

آشنایی و معرفی برندهای معتبر سوغات ایران (ایرانی) از شهرهای مختلف ایران.

زرشناس : تحت نام سوغات سرای زرشناس ، معروفترین تولید کننده نان فسایی و نان کنجدی و شیرینی های شکلاتی و نارگیلی واقع در شهر فسا ، استان فارس.