از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

سوپر سلامت آریا


محصولات سلامت محور چیست؟

امروزه ، بسیاری از کاربران در جستجوی کالاهای سلامتی ، ارگانیک و سلامت محور هستند.

از کجا محصول سلامتی یا کالاهای سلامت محور را تهیه و خرید کنم؟

بخش سوپرمارکت سلامت آریافودز ، اقلام و کالاهایی را عرضه می نماید که دسترسی به آن در سوپرمارکت های عمومی وجود ندارد. این اقلام معمولا سلامت محور بوده و شرکت های خاصی این محصولات را عرضه می نمایند. به دلایلی دسترسی کاربران به این نوع کالا دشوارتر شده است. برخی از این شرکت ها مانند بیز (BIZ)، محصولات بهداشتی و سلامتی را عرضه می نمایند، اما به دلیل سبک فروش این شرکت ها به صورت بازاریابی شبکه ای ، ممکن است این محصولات در دسترس همگان نباشد ، لذا ، به دلیل کیفیت عالی این محصولات ، آریافودز اقدام به تهیه و توزیع اینترنتی این محصولات نموده است.

کالاهای بهداشتی و درمانی مانند نمک کیمیا (مناسب جهت کنترل فشارخون عمومی) یا مواد غذایی (افزایش دهنده سیستم ایمنی) مانند معجون سیاهدانه و غذاهای بهبود دهنده عملکرد دستگاه گوارش مانند انواع نان های رژیمی و بسیاری محصولات با کاربرد درمانی یا ارتقا سطح سلامت افراد ، به دلیل محدودیت تولید و توزیع استانی، در همه استان ها قابل تهیه و مصرف نیستند.

امروزه با استفاده از فناوری های روز فضای مجازی و خرید آنلاین ، دسترسی به این طیف از محصولات ارگانیک و سلامت محور ، میسر شده است.