16512

جهانی شدن برندهای سوغات ایرانی

برندینگ چیست ؟

برندینگ، هویت دادن به یک نام خاص است. هویت یک برند ، واقعیتی است که در برندسازی شما، خلق خواهد شد. گرچه نام صحیح و مناسب برای یک برند مهم است اما، صرفا، یک کلمه برند را نمی سازد. هویت واقعی برند زمانی ظهور می کند که در عمل به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود رسیده باشد و مصرف کننده مایل به خرید کالا یا خدمات آن برند باشد. هرگونه نقص در سیستم اعم از تبلیغات، معرفی ناقص یا اشتباه محصولات و ویژگی های آن، افت کیفی و کمی کالا و خدمات ، بازاریابی ضعیف و عدم توانایی در رقابت بازار، نداشتن استراتژی مشخص، عدم تعامل با بازار و مصرف کننده و برنامه ریزی ناصحیح در نهایت منجر به حذف برند از بازار خواهد شد.

پروسه برندسازی ، در مسیر رشد خود و به ویژه در شروع فعالیت ، با چالش های بسیاری روبرو خواهد شد. هدف گذاری و برنامه ریزی صحیح باعث ایجاد و استوار شدن پایه های یک برند جدید خواهد شد.

توجه به نکات زیر، در برندسازی و ارتقا نام برندتان ، بسیار مهم است.

  • تبلیغات، به تنهایی کافی نیست. همچنین بایستی بسته به موقعیت رشد برند ، تبلیغات را ساخت. تبلیغات خارج از قدرت سرویس دهی باعث صدمه زدن به بدنه برند شما می شود.
  • اطلاعات و ویژگی های محصولات یک برند بایستی جامع بوده و به خوبی به مصرف کننده معرفی شود.
  • مهر تایید مصرف کننده ، باعث ارزش محصولات یک برند و درنهایت خود برند، می شود. هیچ گاه فراموش نکنید که مصرف کننده  تعیین کننده جایگاه شماست به ویژه در زمانی که با مصرف کننده جز در ارتباط هستید.
  • موقعیت و جایگاه برند در میان رقبا همواره بررسی و بازبینی شود.
  • استراتژی کوتاه مدت و بلند مدت در برندسازی ، با اولویت و دقت انجام شود.
  • ارتباطات و تعامل با بازار مصرف یکی از ارکان موفقیت در برندسازی است. سرویس دهی مناسب در برخی موارد ، از کیفیت یک کالا، مهم تر است. داشتن پشتیبانی قوی باعث جلب اعتماد مصرف کنندگان خواهد بود و هر گونه نقص در کالا و خدمات ، باعث نارضایتی مشتریان می شود.
  • برنامه ریزی و مارکتینگ پلن باعث رشد و ارتقا برند می شود. در صورتی که برنامه ای برای برندسازی ندارید، در اغلب اوقات بایستی مسیر پیموده را برگردید و دوباره شروع کنید. این موضوع زمان را از شما خواهد گرفت و رقبا به آسانی از شما پیشی خواهند گرفت.

امکانات و مزایای برندسازی در آریافودز 

صفحه اختصاصی برند شما : در آریافودز، با ایجاد یک صفحه اختصاصی منحصر بفرد، شما می توانید پس از معرفی برند ، تاریخچه و توضیحات کامل و جامع در خصوص برندتان را قرار دهید.  همچنین کلیه مشخصات مورد نظر شما نظیر آدرس، شماره های تماس، لوکیشن و آدرس سایت و لینک شبکه های اجتماعی نیز در اختیار کاربران و بازدیدکنندگان قرار می گیرد. در صورتیکه تمایل به درج انواع تصاویر و کلیپ درباره برند خود هستید، می توانید با ارسال آنها به پشتیبانی آریافودز، زمینه ایجاد یک صفحه با محتوای حرفه ای تر را فراهم نمایید. درج این مطالب به صورت تخصصی انجام می شود تا یک تولید محتوای بهینه و مفید در اختیار بازدیدکنندگان قرار داده شود.

درج محصولات برند شما : آریافودز، برخلاف سایت های تبلیغاتی ، این امکان را فراهم می نماید تا بتوانید محصولات خود را نیز با مشخصات دقیق در صفحه برند خودتان معرفی نموده و کالای برند شما در آریافودز درج خواهد شد.

فروش محصولات برند شما : در انتخاب بعدی، شما می توانید از همین طریق، اقدام به فروش محصولات و خدمات برندتان، در آریافودز نمایید و از درآمد فروش آنلاین محصولات نیز استفاده نمایید. در خصوص تامین کالا و شرایط پرداخت با پشتیبانی سایت تماس بگیرید. 

با ایجاد صفحه اختصاصی جهت معرفی و تبلیغات تخصصی و کاربردی در زمینه برندینگ (برند و محصولات)، در سوغات آریافودز ، بیشتر و بهتر شناخته شوید ...

شما نیز می توانید زرشناس شوید ...

سوغات سرای فسا زرشناس

زرشناس : تحت نام سوغات سرای زرشناس ، معروفترین تولید کننده نان فسایی و نان کنجدی و شیرینی های شکلاتی و نارگیلی واقع در شهر فسا ، استان فارس.

جهت درج تبلیغات خود، در آریافودز، در خواست خود را به قسمت پشتیبانی سایت ارسال فرمایید.