از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

مرکز خرید آنلاین میوه و تره بار تازه شیراز

چند سال پیش در شیراز درباره یک "سبزی مارکت آنلاین شیراز" صحبت کردن عجیب بود ، اما اکنون همه مایحتاج خود را آنلاین تهیه می نماییم!!!

"میوه فروشی آنلاین"،"میوه فروش تلفنی" یا مرکز فروش آنلاین میوه و سبزیجات ، چه مزایایی دارد که در مدت کوتاهی مورد علاقه و جذابیت قرار گرفته است؟ 

 

فروش آنلاین در ایران در سال های اخیر چندان مورد استقبال کاربران نبود و چالش های زیادی را پشت سر گذاشت. وزارت صنعت،معدن و تجارت با اتخاذ قوانین و ارائه تسهیلات و وزارت ارتباطات با ارتقا کیفیت اینترنت کشور، تغییرات زیادی را در این سالها به وجود آوردند تا علاقه مندی و جذابیت بیشتری به خرید آنلاین محصولات در کشور ایجاد شود. گرچه در میانه راه هستیم اما همه کارشناسان اذعان دارند که دنیای ارتباطات ، تاثیرات خود را بر روی روابط اجتماعی خواهد گذاشت که یکی از آنها ، موضوع خرید و فروش اینترنتی است.

 

شیراز و کاربران شیرازی هم در زمینه فعالیت و تجارت آنلاین در کشور ، همگام بوده اند.

 

تحقیقات نشان می دهد مردم شیراز، به خرید آنلاین انواع میوه و تره بار و همچنین سبزیجات تازه و سبزیجات منجمد و سایر مواد غذایی تازه تمایل دارند، به ویژه در ایام شیوع ویروس جدید ، این موضوع ، حساسیت و ضرورت هایی نیز پیدا نموده است. فروشگاه های اینترنتی به شدت افزایش یافته و بسیاری از فروشگاه ها و برندها ، نیز وارد حوزه فروش آنلاین شده اند.

 

میوه فروشی آنلاین آریافودز شیراز.

مرکز خرید آنلاین میوه و تره بار تازه شامل انواع میوه، صیفی جات ، تره بار و سبزیجات تازه و منجمد با امکان ارسال سریع در سطح شهر شیراز.

 

نکاتی در خصوص خرید آنلاین میوه و تره بار آریافودز شیراز

1- تصویر اصلی میوه جات به صورت شماتیک و جهت زیبایی قالب سایت است. لذا جهت مشاهده کیفیت واقعی میوه ای که سقارش می دهید بر روی هر محصول کلیک کنید و تصاویر اصلی میوه ها را مشاهده نمایید. همان تصویر واقعی که در میوه فروشی آن را تجربه نموده اید. این تصاویر ممکن است بسته به هر فصل تغییر نماید و بروزرسانی شود. هدف ما ، رعایت حقوق خریدار و یکسان سازی سطح کیفیت و خدمات ما با انتظارات کاربران گرامی است تا شاید شایسته اعتماد کاربران عزیز باشیم.

 

2- به دلیل تازگی مواد غذایی در ابتدای روز و دریافت محصول با کیفیت بهتر و تازه تر ،  ترجیحا ، سفارش خود را جهت تحویل در ساعات اولیه توزیع صبح ارسال فرمایید. بهترین زمان ثبت سفارش شما ساعات پایانی روز قبل است. به دلیل افزایش زمان رسیدگی ، سفارشات آنلاین با دقت بیشتری دستچین و توزین می گردد و سپس ارسال می شود.

  

سفارش سریع آریافودز : با ثبت سفارش آنلاین آشنایی ندارم. می خواهم از خدمات سفارش سریع تلفنی استفاده نمایم.