16512

قرعه کشی قندهای رنگی

شرکت در مسابقه با قرعه کشی قند های رنگی آریافودز

قبل از هر چیز، اصول انجام مسابقه و قرعه کشی شامل مواردی است که لازم است بدانید ... قند های طعم دار ارگانیک آریا، از نی شکر و طعم واقعی گیاهان دارویی با عطر و خواص گیاهان دارویی، تهیه و فرآوری می شوند و نسبت به قند سفید شیرینی کمتری دارند. با خرید هر بسته از قند های رنگی طعم دار می توانید در مسابقه و قرعه کشی این محصولات شرکت نموده و علاوه بر شرکت در قرعه کشی ماهیانه، تک برنده جایزه میلیاردی، قرعه کشی بزرگ قند رنگی آریافودز شوید.

 

چه مراحلی را باید برای رقابت در قرعه کشی قند رنگی، طی کنید؟ ثبت نام قرعه کشی انجام می شود؟

1- خرید محصول

محصولات موجود در صفحه قرعه کشی قند رنگی ، بروز رسانی می شوند. 

امتیاز محصولات ویژه قرعه کشی قند رنگی، در صفحه مشخصات محصول درج شده است.

2- دریافت کارت قرعه کشی

3- شرکت در قرعه کشی

در مسابقه یا قرعه کشی قند رنگی، هیچ تیکت یا برگه ای استفاده نمی شود و ثبت نامی انجام نمی شود. شما با خرید محصولات مشخص یا همان قند های رنگی ، می توانید کارت قرعه کشی موجود در بسته بندی محصول را دریافت نموده و سپس طبق توضیحات و راهنمایی های درج شده، در قرعه کشی محصول شرکت نمایید. پیگیری و استعلام قرعه کشی نیز از طریق سامانه شرکت در قرعه کشی قابل دسترسی خواهد بود. تاکید می شود ثبت نام و شرکت در قرعه کشی بدون خرید محصول امکان پذیر نیست. قرعه کشی محصولات ، تشویق به خرید است و هیجان برنده شدن را به همراه دارد. گرچه بسیاری از کاربران ، ذاتا شرکت در قرعه کشی و برنده شدن را بیشتر از خرید کردن دوست دارند.

مبلغ و هزینه کامل ورود به مسابقه قند رنگی چقدر است؟

با حداقل خرید یک بسته قند رنگی ، به قیمت روز محصول، با یک شانس، در مسابقه شرکت نمایید. برخی محصولات ، امتیاز بیشتری نیز دارند.

قند ، یک ماده غذایی مصرفی است. شما می توانید با خرید بیشتر یا خرید در چند نوبت زمانی از این محصول ، شانس برنده شدن خود را افزایش دهید. طبیعتا، قیمت محصول تا زمان انجام قرعه کشی ، دستخوش تغییر خواهد بود که تاثیری در شانس برنده شدن شما ، نخواهد داشت. بخشی از مبلغ خرید شما در صندوق جوایز تا زمان انجام قرعه کشی ، ثابت شده و نگه داری می گردد. در کل، محصولاتی انتخاب شده اند که متناسب با مصرف غذایی آن فصل، هستند.

قرعه کشی قند رنگی

بر روی قند های رنگی کلیک کنید، شما برنده جایزه هستید!

مدت زمان قرعه کشی قند رنگی ، تاریخ بسته شدن رقابت و اعلام نتایچ قرعه کشی قند رنگی چه روزی است؟ 

آریافودز، برای قرعه کشی قند رنگی، 2 زمان بسته شدن رقابت، را در نظر گرفته است. قرعه کشی کوچک (ماهیانه) با تاریخ بسته شدن در آخر هر ماه شمسی برگزار می شود و سپس وارد دوره قرعه کشی جدید خواهد شد.  اسامی برندگان قرعه کشی ماهیانه قند رنگی، در پایان هر دوره اعلام می گردد. 

قرعه کشی بزرگ با تاریخ متغیر و نامعلوم و تا رسیدن به حد نساب مبلغ جایزه صندوق بزرگ، انجام می شود.

جایزه مسابقه و قرعه کشی قند رنگی چیست؟ یک جایزه چگونه اعتبار سنجی می شود؟

شاید تصور کنید جایزه شما یک ماشین، خودرو یا یک گوشی موبایل است. جایزه مسابقه قند رنگی، پول نقد است. جایزه قرعه کشی قند رنگی ، وجه نقدی است که از وجوه دریافتی در زمان خرید کسر شده و به صندوق جایزه اضافه می شود. این مبلغ به صورت روزانه محاسبه شده و در صندوق جایزه بزرگ نمایش داده می شود.

طبق نظر سنجی ها ، خریداران اینترنتی در ایران، اعتماد بسیار پایینی به نتایج قرعه کشی یا اعتبار جوایز اعلام شده در فضای مجازی دارند و عملا، در این مسابقات شرکت نمی کنند. جوایز و قرعه کشی برند ها و شرکت های بزرگ مواد غذایی ، بیشترین اعتبار و اعتماد را در بین مردم دارند و البته به دلیل ارسال پیامک تاییدیه و پخش تلویزیونی انجام قرع کشی است.

اعتبار و بیشترین جذابیت این مسابقه این است که جهت انجام قرعه کشی ، از روشی استفاده می شود که تاکنون ، در ایران برگزار نشده است.

قالب اصلی، هدف قرعه کشی و تسهیم عواید قرعه کشی به چه صورت است؟

قرعه کشی قند رنگی از هیچ کدام از متدهای قرعه کشی مانند سایت قرعه کشی رندوم، قرعه کشی گوشی آنلاین رایگان، قرعه کشی آنلاین در واتساپ و تلگرام یا اینستاگرام ، قرعه کشی شانسی ، قرعه کشی پیامکی، لاتاری و بسیاری از مسابقات و قرعه کشی های دیگر تبعیت نمی کند. شبیه به قرعه کشی ایران خودرو یا قرعه کشی سایپا نیست و نیازی به پیش ثبت نام هم ندارد. شرایط قرعه کشی قند رنگی بر اساس قوانین حاکم بر تجارت الکتررونیک کشور جمهوری اسلامی ایران استوار است. کارت های قرعه کشی به سبب خرید محصولات صادر می شود و در اختیار خریداران قرار می گیرد، بنابراین شرکت در قرعه کشی نیز اختیاری است. درصدی از سود و عواید حاصل از فروش محصولات به صورت مشخص به انجام تبلیغات و هزینه های برگزاری، جوایز برندگان قرعه کشی ماهیانه، جایزه برنده قرعه کشی بزرگ ، تخصیص می یابد.

شرکت در قرعه کشی قند رنگی