از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

سوغات سرای فسا زرشناس

 

استان فارس ، مهد تولید و پخت انواع کلوچه های بومی خوشمزه است که کمتر کسی حتی نام آنها را شنیده است. آیا تا به حال درباره کلوچه محلی لار (تفتو) یا کلوچه های محلی اوز شنیده اید؟

 

 

 

 

سوغات سرای فسا زرشناس

سوغات سرای زرشناس 

 

 

 با خرید از سوغات سرای زرشناس از تخفیفات ویژه بهره مند شوید...

بزرگترین و محبوب ترین تولید کننده نان فسایی درشهرستان فسا می باشد که با داشتن نشان استاندارد ملی و قدمتی بیش از 50 سال، پیوسته در حفظ کیفیت و مشتری مداری مسیر پیشرفت خود را طی می نماید. هم اکنون محصولات این سوغات سرا در اکثر نقاط کشور توزیع شده و توانسته در میان هم میهنان عزیز جایگاه خوبی بدست آورد.

سوغات سرای زرشناس با هدف توسعه سوغات شهرستان اقدام به راه اندازی کارخانه جدید تولید نان فسایی کرده و به زودی این کارخانه با ظرفیت اشتغال زایی بیش از 70 نفر به طور مستقیم و 150 نفر به صورت غیر مستقیم  راه اندازی خواهد شد.

 سوغات سرای زرشناس ارائه دهنده مجموعه ای از شیرینی ها می باشد که ابتدا به شیوه سنتی و به مرور صنعتی تولید شده اند. از معروفترین شیرینی های این مجموعه می توان به نان فسایی(کماچ) و نان کنجدی تخت اشاره کرد که دوستداران زیادی دارند. مزایاو برتری محصولات مجموعه سوغات سرای زرشناس در این است که ترکیبات و تهیه آنها کاملا" طبیعی و بدون مواد نگهدارنده می باشد.

شیرینی های سوغات زرشناس برای مسافران شیراز شناخته شده است. به ویژه در شهر تهران علاقه مندان بسیاری دارد که عموما در سفر به شیراز با آن آشنا شده اند. شیرینی کاکائویی (شکلاتی) و سبوسدار، اخیرا به مجموعه محصولات سوغات سرای زرشناس اضافه شده است.

 

 

سفارش سریعبا ثبت سفارش آنلاین آشنایی ندارم. می خواهم از خدمات سفارش سریع تلفنی استفاده نمایم.

 

نان فسایی زرشناس را به خانه بیاوریم ...

 جهت خرید حضوری نان فسایی زرشناس در شیراز به آدرس زیر مراجعه نمایید.