درباره ما

 

سوغات سرای آریا شیراز

About Aryafoods Distributions 

 

سایت فروشگاه اینترنتی مواد غذایی  سنتی آریا ( آریافودز ) ، با هدف دسترسی به محصولات غذایی بویژه انواع سوغات و شیرینی سنتی تاسیس شده است. تجربیات سالهای اخیر در این بازار سبب شد تا فروش و عرضه محصولات و کالاهای این صنف را به صورت آنلاین در اختیار مشتریان و هموطنان گرامی قرار دهیم و با توجه به نیاز امروز عصر دیجیتال ، این فرصت را جهت استفاده بهینه ایجاد نماییم تا کاربران بتوانند محصولات جدید و بروز را مشاهده و خریداری نمایند و در صورت تمایل با آسودگی کامل نیازهای خود را در ردیف کالایی مورد نظر ، پوشش دهند. نظر به تسهیل در امر خرید آنلاین ، نرم افزار اپلیکیشن آریا فوذز (نسخه اندروید) ، در جهت بهینه سازی و سرعت بخشیدن به ثبت سفارشات ، در اختیار کاربران قرار می گیرد.

 

 

 

سوغات سرای آریا در شهرشیراز ، حدود 200 محصول تاپ و برگزیده را که شهرت و معروفیت خاصی به عنوان سوغات ، بین مصرف کنندگان ایرانی دارد در دسترس خرید آنلاین قرار می دهد.

گروه های کالایی عبارتند از : 

انواع حلوا : حلوا مسقطی لاری ، حلوا ارده هرنگ ، حلوا ارده زرقان

انواع نان شیرینی : نان فسایی ، نان کنجدی ، نان یوخه ، گتک شیرازی و نان قندی ، نان سنتی کاک ، پشمک

انواع نبات : نبات شاخه ، نبات تخت (کاسه) ، نبات پرده ، نی نبات

محصولات مکمل تغذیه ای : کینوا ، آجیل سلامت ، آجیل چربی سوز

انواع ارده و شیره : ارده هرنگ، ارده وراوی ، ارده و شیره زرقان 

انواع نان خشک رژیمی  : نان سنتی اورنگ ، نان ترد گندمزار ، نان خشک یزد ، نان تیری محلی زرنان ، نون اشرافی و ...

 

طبیعتا ، در سوغات سرای آریا شیراز ، اقلام بیشتری از سوغاتی و شیرینی های مختلف عرضه می گردد که در این پست نمی گنجد. لذا ، جهت مشاهده محصولات بروز و استعلام قیمت ها ، دعوت می نماییم از سایت بازدید نمایید. قیمت های عرضه شده در سایت همان قیمت خرید درب فروشگاه در شهر شیراز است ( تصور کنید جهت خرید سوغات در شیراز هستید ) ، بنابراین زحمت حمل محصولات را معادل هزینه پستی متعارف محصول قرار داده و با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهید...

بسیاری از محصولات به ویژه محصولات محلی لبنی و انواع محصولات پخت روز نظیر تافتون لار ، به دلیل شرایط حمل و نقل ، قابل ارسال نیستند.

 

همچنین ، سوغات سرای آریا (آریافودز) ، تازگی ( تولید روز بودن ) و کیفیت همه محصولات را تضمین و گارانتی می نماید.

 

در این ایام ، با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور ، بایستی اهمیت و دقت بیشتری بر رعایت پروتکل های بهداشتی، از جانب فروشندگان و البته خریداران عزیز ، صورت پذیرد. بنابراین ، دقت مضاعفی را به لحاظ ضد عفونی و بسته بندی بدون نفود ، بر روی محصولات انجام خواهیم داد.

 

در آریا فودز ، شیرینی و سوغات بومی و سنتی ایرانی را با بهترین کیفیت پخت و تازگی و مستقیم از کارگاه قنادی یا تولید کننده در شهر مربوطه سفارش داده و با مناسب ترین قیمت در بسته بندی کاملا مطمئن و سالم درب منزل در سراسر ایران تحویل بگیرید.

 

مزایای استفاده از آریافودز

 

ثبت سفارش به صورت تلفنی و اینترنتی

 استفاده از مواد غذایی تازه و بروز

 تهیه و تامین کالا از فروشگاه های معتبر

کنترل کیفی و بهداشتی محصولات قبل از ارسال

تحویل درب منزل و محل کار

پرداخت درب منزل جهت مشترکین

اطلاع از قیمت های روزانه

استفاده از تخفیف های روزانه

مناسب برای کارمندان و سالخوردگان

ارسال با کمترین زمان و هزینه

 

با امید به اینکه بتوانیم اطلاعات دقیق و جامعی را منتشر نموده و شرایط آسان و راحتی را جهت تامین کالای مورد نیاز مشتریان، فراهم نماییم.