16512

درباره ما

 

سوغات آریافودز شیراز

Shiraz, Aryafoods Souvenirs

 

آریافودز، یک خرید آنلاین خوشمزه

 

فروشگاه اینترنتی مواد غذایی آریا ( آریافودز )، با هدف دسترسی به خرید و تهیه محصولات غذایی بویژه انواع سوغات (شیراز) و شیرینی سنتی تاسیس شده است. تجربیات سالهای اخیر در این بازار سبب شد تا فروش و عرضه محصولات و کالاهای این صنف را به صورت آنلاین در اختیار مشتریان و هموطنان گرامی قرار دهیم و با توجه به نیاز امروز عصر دیجیتال ، این فرصت را جهت استفاده بهینه ایجاد نماییم تا کاربران بتوانند محصولات جدید و بروز را مشاهده و خریداری نمایند و با آسودگی خاطر، مایحتاج خود را در ردیف کالایی مورد نظر ، پوشش دهند. امکانات ویژه ارسال و پرداخت، در جهت بهینه سازی و سرعت بخشیدن به ثبت و ارسال سفارشات ، در اختیار کاربران قرار می گیرد.


مسابقه و قرعه کشی قند رنگی

در سال جدید، انجام مسابقات، تفریح و سرگرمی، با هدف تعامل بیشتر کاربران و ایجاد یک فضای مجازی جذاب ، در دسترس کاربران، قرار می گیرد. در حال حاضر، دو سرگرمی قرعه کشی قند رنگی و هدیه رایگان کاربر فعال، گزینه های شما برای شرکت در سرگرمی ها و کسب جوایز و هدایا، هستند.

قرعه کشی قند رنگی


هدیه رایگان کاربر فعال در سال 1401

دریافت این هدیه ، با خرید و بدون خرید از سایت میسر است. شما با انجام موارد زیر ، یک هدیه عمومی (جاکلیدی دیواری زیبا در طرح های متنوع)، از سوغات آریافودز شیراز، دریافت خواهید نمود. ابتدا، در سایت ثبت نام نمایید و مشخصات عمومی و آدرس را در پروفایل خود تکمیل نمایید و از روش های زیر که فعالیت های ساده ای در جهت تعامل کاربران است، هدیه رایگان دریافت کنید. 

1- با شرکت در نظرسنجی محصولات و کامنت گذاری، به محصولات آریافودز ، رای دهید. در صورتی که قبلا خریدی انجام نداده اید، از تجربیات خود در خرید شیرینی و سوغات ، بنویسید.

2- پیج اینستاگرام آریافودز ، را فالو نمایید، حداقل یک کامنت در پست ها داشته باشید. پست آخر پیج را استوری کنید و به پشتیبانی پیج ، پیام دهید.

3- سوغات آریافودز، را در سایت یا پیج خود معرفی کنید و با ایجاد لینک به صفحات سایت آریافودز، هدیه رایگان دریافت کنید.

4- با هر خرید از سایت آریافودز، هدیه رایگان جاکلیدی دیواری را دریافت خواهید نمود.

5- مشتریانی که قبلا، از آریافودز خرید موفق داشته اند، می توانند با ثبت درخواست در بخش تماس با ما، هدیه خود را سفارش دهند.

6- این هدیه برای کاربرانی که علاقه مند به ارسال تصاویر محصولات خریداری شده از آریافودز هستند، ارسال می گردد.

 

* هزینه ارسال هدایا، بر عهده آریافودز است. ***

هدیه رایگان و جایزه آریافودز


تخفیفات خرید سال 1401 سوغات آریافودز شیراز

مشتریان گرامی، می توانند طبق لیست زیر، از تخفیفات ویژه سال 1401 سوغات آریافودز شیراز، استفاده نمایند.

FIRST ، کد تخفیف اولین خرید شما، این کد تخفیف عمومی است و تا پایان سال 1401، می توانید از آن استفاده نمایید.

TAKHFIF1401 ، کد تخفیف حداقل مبلغ سبد خرید 400.000 تومان به صورت عمومی و تا پایان سال 1401 ، اعتبار دارد.

ERSAL1401 ، ارسال رایگان به سراسر کشور با حداقل خرید 600.000 تومان به صورت عمومی و تا پایان سال 1401 ، اعتبار دارد.


تخفیفات سوغات آریافودز شیراز

آریافودز ، یک خرید آنلاین خوشمزه


با امید به اینکه بتوانیم اطلاعات دقیق و جامعی را منتشر نموده و شرایط آسان و راحتی را جهت تامین کالای مورد نیاز مشتریان، فراهم نماییم.