16512
 • سوغات شهر شیراز

   شیراز

  یکی از بهترین شهرهای ایران، برای سیاحت و گشت و گذار، شیراز است. سالانه تعدادی زیادی از مردم از نقاط دور و نزدیک فرسنگ ها سفر می کنند تا به شیراز زیبا بیایند. البته که این شهر پذیرای توریستی های جهانی و از کشور های دیگر نیز می باشد که به قصد سیاحت مکان های تاریخی شیراز ، وارد شهر راز می شوند که در کتب شیراز شناسی به تفصیل درباره آن، مطالب کامل و جامعی درج شده است. هتل ها و مراکز تفریحی و گردشگری شیراز، در فصول مختلف سال ، میزبان گردشگران و نوریست های داخلی و خارجی است. در این جا با شماییم تا درباره ی سوغات شیراز و تنوع آن با شما صحبت کنیم.

 • خرید سوغات شیراز ؛ از بهترین ها و جذاب ترین ها

  سوغات شیراز ؛ 10 تا از بهترین‌ها و جذاب‌ترین‌ها

  برای بیشتر افراد سفر به شیراز با خاطره‌های شیرین همراه است. خیلی از این افراد دوست دارند برای عزیزان و کسانی که دوست دارند کالایی به عنوان سوغاتی بخرند. برای خرید سوغاتی در شیراز انتخاب‌های زیادی پیش رو دارید؛ اما ما 10 تا از بهترین سوغات شیراز را به شما معرفی می‌کنیم تا راحت‌تر انتخاب کنید. 

 • راهنمای خرید سوغات مسافرین شیراز

  راهنمای خرید سوغات شیراز ویژه مسافرین در شهر شیراز

  مسافرین ، در بدو ورود به شهرهای توریستی مانند شیراز، یزد، اصفهان و مشهد با چالش هایی مانند بازدید از اماکن توریستی و تفریحی، تامین مکان اقامت و خرید انواع سوغات این شهرها روبرو هستند.

 • سوغات شیراز

  سوغات شیراز چیست و چه طور می‌توانید آنها را تهیه کنید. در ادامه سوغات شیراز را پس از تقسیم آنها به شیرینی ها، عرقیات و صنایع دستی معرفی کنیم.

 • 1
آخرین مطالب
تهیه آسان راحت الحلقوم تهیه آسان راحت الحلقوم

اگه به دنبال شیرینی های راحت و باب دندون هستید قطعا باید خرید راحت الحلقوم رو توی لیست خودتون قرار بدید. این شیرینی خوشمزه کنار یک استکان چای می تونه برای عصرانه یا افطاری ماه رمضان خیلی عالی باشه و طعمی ماندگار بسازه.