راهنمای ثبت سفارش و ارسال کالا از آریا فودز ( شهر شیراز )

 

قدردانی و سپاس از همشهریان گرامی در رعایت اصول و موازین بهداشتی شهر شیراز و سپاسگزاری ویژه از پرسنل بهداشت و درمان شجاع و ایثارگر استان فارس.

بازارچه آنلاین مواد غذایی آریا (آریافودز) ، عرضه اینترنتی انواع مواد غذایی با امکانات ارسال رایگان و پوشش سراسری شهر شیراز.

امکان خرید آنلاین مواد غذایی تازه نظیر انواع میوه و تره بار، اقلام سوپرمارکتی ، عرقیات و ترشیجات ، سوغات و شیرینی ، لبنیات سنتی و انواع نان فراهم گردیده تا مردم عزیز شیراز، بتوانند محصولات مورد نیاز خود را درب منزل دریافت نمایند.

 

نکات لازم جهت خرید آنلاین میوه ، صیفی جات و سبزیجات تازه

 

 همشهریان شیرازی ، همچنین می توانند جهت خرید و تهیه انواع میوه و تره بار، صیفی جات و سبزیجات تازه و دستچین شده به سایت آریافودز مراجعه نموده و یا با نصب اپلیکیشن آریافودز به آسانی سفارش خود را ثبت نمایند. کلیه مراحل و خدمات سفارش شما در کم ترین بازه زمانی و با رعایت اصول بهداشتی پیگیری و ارسال می شود.

 

 به دلیل تازگی مواد غذایی در ابتدای روز و دریافت محصول با کیفیت بهتر و تازه تر ،  ترجیحا ، سفارش خود را جهت تحویل در ساعات اولیه توزیع صبح ارسال فرمایید. بهترین زمان ثبت سفارش شما ساعات پایانی روز قبل است. به دلیل افزایش زمان رسیدگی ، سفارشات آنلاین با دقت بیشتری دستچین و توزین می گردد و سپس ارسال می شود.

 

مزایای خرید آنلاین مواد غذایی :

 

عدم نیاز به حضور فیزیکی در فروشگاه

کاهش تردد شهری و هزینه ایاب و ذهاب

 امکان ثبت سفارش به دلخواه مشتری

استفاده از خدمات پرداخت آنلاین

استفاده از خدمات پرداخت در محل

دریافت و آنالیز سفارش ثبت شده

تفکیک، دستچین، توزین و بسته بندی محصولات

کنترل کیفیت و تازگی محصولات (QC)

ارسال سریع تلفنی شیراز در کمترین بازه زمانی

 

 

 

راهنمای ثبت سفارش و ارسال کالا به سراسر کشور

 

در صورتیکه از سایر شهرهای ایران باستثنا شهر شیراز ، قصد ثبت سفارش دارید و با توجه به هوشمند بودن ارسال پستی کالا ، لازم است قبل از تصمیم به خرید از سایت ، به نکات زیر توجه نمایید.

 

  • ردیف های کالایی مانند انواع نان های خشک نیاز به بسته های پستی حجیم داشته و هزینه حمل و نقل شما را افزایش خواهند داد.
  • انتخاب روش ارسال پستی با وزن نادرست ، باعث لغو سفارش خواهد شد.
  • کالاهای تولید روز و مواد غذایی تازه ، ماندگاری بالایی ندارند یا قابل ارسال پستی نیستند.

 

عموما، سفارش محصولاتی که حجم و وزن بالایی دارند، هزینه ارسال پستی بیشتری دارند. یک دستگاه تلفن همراه یا یک اکسسوری موبایل، دارای مبلغ متعارف بالا به نسبت حجم و وزن آن کالاست، بنابراین ارسال رایگان آنها نیز تاثیر زیادی در سود کالا نخواهد داشت. در صورتیکه یک سوغات یا جعبه شیرینی ، به نسبت قیمت کالا ، از وزن و حجم بالاتری برخوردار است.

 

 تعرفه انجام خدمات ارسال پستی در آریافودز سال ۹۹

۱ - مرسوله های با وزن کمتر یک کیلوگرم ۳۰۰۰۰ تومان

۲ - مرسوله های با وزن بین یک تا چهار کیلوگرم ۴۵۰۰۰ تومان 

۳ - مرسوله های با وزن بیشتر از چهار کیلوگرم ۶۵۰۰۰ تومان 

 

نکاتی در مورد ارسال پستی آریافودز (پست پیشتاز) 

  • روش دوم ، مقرون به صرفه ترین روش ارسال پستی بوده و در سال اخیر ، بیشترین و بهترین انتخاب کاربران بوده است،
  • روش سوم معمولا ،  با شرایط پسکرایه باربری ناوگان برابر است و بیشتر اوقات با هماهنگی خریدار تغییر می یابد که باعث تسریع در ارسال و افزایش کیفیت و سلامت مرسوله می گردد.
  • انجام بسته بندی خاص جعبه های شیرینی و قرار دادن هشدار و برچسب های لازم بر روی مرسوله ها ، توسط ما انجام می گردد. اما ، به دلیل عدم دسترسی ما به شرایط خاص در زمان جابجایی ، مسئولیت ناشی از هرگونه شکست یا از هم پاشیدگی به ویژه در مورد انواع شیرینی خشک، بر عهده خریدار است.

 

چگونه هزینه حمل و نقل مرسوله را کاهش دهیم؟ 

 

کلیه سفارشات با مبلغ بیشتر از پانصد هزار تومان ارسال از طریق باربری از شامل خدمات ارسال رایگان هستند.

 

درصورتیکه در مراکز یا شهرهای اصلی استان سکونت دارید ، جهت کاهش هزینه سفارشات دارای وزن یا حجم زیاد ، می توانید از حمل و نقل باربری (حمل و نقل اتوبوسی بین شهری) به صورت پس کرایه استفاده نمایید. حوزه تردد این ناوگان حمل و نقل نیز گسترده است و اغلب شهرهای کشور به شهر شیراز ارتباط دارند که در صورت انتخاب شهر مورد نظر این گزینه نیز در زمان انتخاب شیوه ارسال فعال می گردد. با توجه به نظر سنجی جاری از خریداران ، انتخاب این گزینه، علاوه بر کاهش هزینه حمل و نقل ، راندمان سلامت مرسوله را نیز بالاتر می برد. با توجه به گستردگی جغرافیایی شهرهای تهران ، اصفهان و مشهد جهت بررسی بهترین و سریعترین نوع ارسال با ما تماس بگیرید.

  

آیا آریافودز ، تمام یا قسمتی از هزینه ارسال کالا را بر روی قیمت انواع سوغات ، اضافه و محاسبه می نماید؟

 

خیر، با توجه باینکه شرایط تهیه و خرید کالا برای همه کاربران اعم از شهر شیراز و کاربران سراسر کشور ، یکسان است. آریافودز ، قیمت درب فروشگاه در شهر شیراز را ملاک قیمت گذاری قرار می دهد و امکان افزایش قیمت محصولات وجود ندارد. بنابراین، الزاما هزینه های پستی مرسولات، بر اساس هزینه عملیاتی واقعی این خدمات ، بررسی و محاسبه شده اند.

 

بهتر است در روند ارسال پستی انواع سوغات، با این دیدگاه به موضوع بنگرید. شما در شهر مبدا هستید و قصد خرید سوغات با قیمت درب فروشگاه در آن شهر را دارید.

 

دلیل اول خرید شما تولید روز بودن و تازگی محصول است. ممکن است این سوغات، در شهر خودتان نیز یافت شود.

دومین دلیل نوستالژی (یادگاری) هدیه دادن سوغات آن شهر است. حتما، چند نفر از اطرافیان را در ذهن دارید. یک رسم و رسوم با پتانسیل فرهنگی و اجتماعی که از قدیم بین ما ایرانیان رواج یافته است. پس بایستی جهت جابجایی و حمل و نقل خریدتان ، وزن و مسائلی نظیر حجم موجود وسیله نقلیه را در نظر بگیرید. در واقع برای برآورده شدن هدفتان راهکاری بیندیشید.  

 

شیرینی یا سوغات خود را با بهترین کیفیت و تازگی و با قیمت درب فروشگاه ، سفارش داده و هزینه حمل و نقل پستی را جایگزین رفع انجام خدمات و دغدغه جابجایی سوغات مورد علاقه خود نمایید.

   

 جهت سهولت در ثبت  سفارشات بهتر است پس از ثبت نام ، پروفایل  خود  شامل مشخصات تماس و آدرس را نیز تکمیل نمایید. سپس ، نسبت به ثبت سفارش و خرید از آریا فودز ، اقدام نمایید.

 

لطفا، شرایط و قوانین ثبت سفارش و خرید از آریافودز را مطالعه نمایید.

 

راهنمایی لازم دارم !!!

 

من می توانم اپلیکیشن آریا فودز را نصب نموده و ثبت نام در سایت آریا فودز را انجام دهم.

من برای ثبت نام در سایت آریا فودز و خرید از طریق اپلیکیشن نیاز به آموزش دارم.

من اصلا نمی توانم از اپلیکیشن استفاده کنم. چگونه سفارش را ثبت کنم؟