راهنمای ثبت سفارش و ارسال کالا از آریا فودز

 

در صورتیکه از سایر شهرهای ایران باستثنا شهر شیراز ، قصد ثبت سفارش دارید و با توجه به هوشمند بودن ارسال پستی کالا ، لازم است قبل از تصمیم به خرید از سایت ، به نکات زیر توجه نمایید.

 

  • ردیف های کالایی مانند انواع نان های خشک نیاز به بسته های پستی حجیم داشته و هزینه ارسال پستی شما را افزایش خواهند داد.
  • انتخاب روش ارسال پستی با وزن نادرست ، باعث لغو سفارش خواهد شد.
  • کالاهای تولید روز مانند لبنیات سنتی  یا تافتون ، ماندگاری بالایی ندارند یا قابل ارسال پستی نیستند.

 

عموما، سفارش محصولاتی که حجم و وزن بالایی دارند، هزینه ارسال پستی بیشتری دارند. یک دستگاه تلفن همراه یا یک اکسسوری موبایل، دارای مبلغ متعارف بالا به نسبت حجم و وزن آن کالاست، بنابراین ارسال رایگان آنها نیز تاثیر زیادی در سود کالا نخواهد داشت. در صورتیکه یک سوغات یا جعبه شیرینی ، به نسبت قیمت کالا ، از وزن و حجم بالاتری برخوردار است.

 

بهتر است در روند ارسال پستی انواع سوغات، با این دیدگاه به موضوع بنگرید. شما در شهر مبدا هستید و قصد خرید سوغات با قیمت درب فروشگاه در آن شهر را دارید.

دلیل اول خرید شما تولید روز بودن و تازگی محصول است. ممکن است این سوغات، در شهر خودتان نیز یافت شود.

دومین دلیل نوستالژی (یادگاری) هدیه دادن سوغات آن شهر است. حتما، چند نفر از اطرافیان را در ذهن دارید. یک رسم و رسوم با پتانسیل فرهنگی و اجتماعی که از قدیم بین ما ایرانیان رواج یافته است. پس بایستی جهت جابجایی و حمل و نقل خریدتان ، وزن و مسائلی نظیر حجم موجود وسیله نقلیه را در نظر بگیرید. در واقع برای برآورده شدن هدفتان راهکاری بیندیشید.  

شیرینی یا سوغات خود را با بهترین کیفیت و تازگی و با قیمت درب فروشگاه ، سفارش داده و هزینه حمل و نقل پستی را جایگزین رفع فکر و دغدغه جابجایی سوغات مورد علاقه خود نمایید.

   

 

راهنمای ثبت سفارش و ارسال کالا از آریا فودز ( شهر شیراز )

 

قدردانی و سپاس از همشهریان گرامی در رعایت اصول و موازین بهداشتی شهر شیراز و سپاسگزاری ویژه از پرسنل بهداشت و درمان شجاع و ایثارگر استان فارس.

سوغات سرای آریا (آریافودز) ، با توجه به وضعیت موجود در شهر شیراز ، کنترل شیوع و سرایت بیماری ویروسی کرونا، خدمات ارسال محصولات را با رعایت اصول بهداشتی ، در سراسر شیراز انجام می دهد. لذا ، امکان خرید آنلاین محصولات سوغات، لبنیات و نان فراهم گردیده تا مردم عزیز شیراز، بتوانند محصولات مورد نیاز خود را تامین نمایند.

 

جهت سهولت در ثبت  سفارشات بهتر است پس از ثبت نام ، پروفایل  خود  شامل مشخصات تماس و آدرس را نیز تکمیل نمایید. سپس ، نسبت به ثبت سفارش و خرید از آریا فودز ، اقدام نمایید.

 

راهنمایی لازم دارم !!!

 

من می توانم اپلیکیشن آریا فودز را نصب نموده و ثبت نام در سایت آریا فودز را انجام دهم.

من برای ثبت نام در سایت آریا فودز و خرید از طریق اپلیکیشن نیاز به آموزش دارم.

من اصلا نمی توانم از اپلیکیشن استفاده کنم. چگونه سفارش را ثبت کنم؟