16512

مشخصات و خواص نوشیدنی ویتامینه ایزوتونیک داینامین شرکت بیز

نوشیدنی داینامین چیست؟

داینامین اولین نوشیدنی ایزوتونیک دنیاست. نوشابه ایزوتونیک نوعی نوشابه ورزشی است که اسمولالیته آن با مایعات بدن یکی است. این بدان معناست که تعداد ذره های برابری (کربوهیدرات و الکترولیت ها) در هر 100 میلی لیتر دارد و مانند آب خالص یا سریع تر از آن جذب می شود. بیشتر نوشابه های ایزوتونیک تجاری بین 4 تا 8 گرم کربوهیدرات در هر 100 میلی لیتر دارند. به لحاظ نظری، نوشابه های ایزوتونیک شرایط ایده آلی بین آب رسانی مجدد و سوخت رسانی مجدد برقرار می کنند.

 

کاربرد و فواید نوشیدنی داینامین چیست و چه تاثیراتی بر روی تعادل مایعات بدن انسان دارد؟

داینامین نوشیدنی ورزشی نگاهی بر مزایا و فواید آن

نوشیدنی ورزشی داینامین بیز یکی از ترندهای محبوب وزشکاران به ویژه در آب و هوای گرم است به خصوص آنهایی که ورزشهای قدرتی انجام می‌دهند. این نوشیدنی‌ها علاوه بر آب دارای مقداری الکترولیت هستند که به هنگامی که ورزش زیاد باعث عرق کردن و خروج نمک از بدن می‌شود، الکترولیت‌های مورد نیاز را جایگزین آنها می‌کنند. حجم نرمال نوشیدنی داینامین 500 میلی لیتر است که یک سوم از نیاز مصرف روزانه آب بدن انسان را شامل می شود. این نوشیدنی سالم ، در ترکیبات خود ، حاوی 10 نوع ویتامین و 8 ماده معدنی است که همزمان با آب ، بسیار سریع تر از سایر نوشابه های ویتامینه ، جذب بدن می شوند. همچنین، داینامین اولین نوشیدنی ایزوتونیک ایران است که لغت ایزوتونیک به معنای زود جذب بودن می باشد و جالب ایت بدانید این مایع حدود 10 برابر سریع تر از آب جذب میشود. به همین دلیل این نوشیدنی ، تبدیل به یکی از بهترین نوشیدنی های سالم ایرانی شده و نه تنها توسط شرکت بیز بازاریابی و عرضه می گردد، بلکه در بیشتر فروشگاه های اینترنتی حتی در دیجی کالا هم ، این نوشیدنی عرضه می گردد.

خرید نوشیدنی داینامین

خرید نوشیدنی ورزشی داینامین 


قرعه کشی قند رنگی را از دست ندهید ...

در مسابقه یا قرعه کشی قند رنگی، هیچ تیکت یا برگه ای استفاده نمی شود و ثبت نامی انجام نمی شود. سریال قرعه کشی شما بر روی جاکلیدی فانتزی، که به عنوان هدیه از ما دریافت می نمایید، چاپ شده و برای شما ارسال می گردد.


آیا داینامین یک نوشیدنی انرژی زاست؟

چرا در فروشگاه ها ، قیمت داینامین بیشتر از بهترین نوشابه انرژی زا است؟

 

خیر، پس تفاوت داینامین با سایر نوشابه های انرژی زا در چیست؟ 

1- برخلاف نوشابه های انرژی زا که حاوی مقدار زیادی شکر و کافئین و به صورت مقطعی و کاذب ، انرژی زا هستند و البته برای بدن انسان ضرر و عوارض زیادی به همراه دارند، داینامین بدون شکر، گاز و کافئین میباشد که به دلیل ایزوتونیک و زود جذب بودن این ویتامینها و املاح سریع و با کیفیت بیشتری جذب بدن میشود.

2- دکستروز این محصول نیز باعث افزایش تمرکز و بهبود عملکرد مغز و کاهش استرس میگردد.

 

 

 

 

 

داینامین برای مصرف روزانه چه گروه سنی مناسب است و چه خاصیت هایی دارد؟

 

تقریبا ، افراد در همه سنین و جنسیت ، می توانند از فواید داینامین بهره مند شوند.

دانش آموزان جهت افزایش نشاط و تقویت حافظه و رفع خستگی در زمان مطالعه ، نوشیدنی داینامین را مصرف نمایند.

دانشجویان جهت افزایش تمرکز برای آموختن و کاهش استرس قبل از امتحان ، جایگزینی مناسب برای انواع کافئین دارند.

ورزشکاران به ویژه مصرف کننده اصلی نوشیدنی ها هستند و برای تامین سریع آب املاح معدنی و ویتامین ها رفع خستگی تقویت تمرکز جلوگیری از گرفتگی عضلانی ، از این نوشیدنی استفاده می نمایند.

برای بانوان استفاده از داینامین باعث جلوگیری از پوکی استخوان کاهش علائم سندرم پیش از زمان قاعدگی می شود.

کودکان نسل جدید همراه از قرص های ویتامین در نغذایه استفاده می نمایند. داینامین به صورت طبیعی باعث افزایش شادابی و کمک به رشد و استحکام استخوان ها و دندانها، در کودکان می شود.

سالمندان نیز جهت تامین املاح معدنی و ویتامین ها و فعال تر شدن سالمندان ، می توانند از این نوشیدنی استفاده نمایند.

 

 

 داینامین برای روزه داران

 

 از خواص داینامین برای روزه داران هم ، به اثرات آن در زمان روزه داری و افطار اشاره شده است تا مورد استفاده جهت روزه داری قرار گیرد.

 

 

 

 نوشیدنی داینامین چگونه در دسترس تولید و مصرف قرار گرفت؟

 

عوارض و مضرات مصرف داینامین چیست؟ آیا نوشیدن داینامین عوارضی دارد؟

داینامین نوشیدنی ورزشی، نگاهی بر مزایا و فواید آن 

داینامین یک نوشیدنی کاملا سالم با فرمول ترکیبی آلمانی است که عوارض جانبی ندارد اما ظاهراً ، طعم های میوه ای داینامین همانند آبمیوه های طبیعی نیست . بد نیست بدانید طعم دهنده های خوراکی که معمولا به نام اسانس میوه ای می شناسند و در همه آبمیوه های پالپ استفاده می شوند در داینامین به مقدار قابل ملاحظه ای کاهش داده شده و از سلامت بالاتری برخوردار است.

شما ، به راحتی می توانید نوشیدنی داینامین را از شرکت بیز، نمایندگی های فروش و البته به صورت آنلاین از سایر سایت های معتبر تهیه نمایید.

 

خرید نوشیدنی داینامین

خرید نوشیدنی ورزشی داینامین 

 

نکته در خصوص خرید نوشیدنی داینامین :

داینامین محصولات شرکت دیناوند است که بازاریابی و فروش محصولات این نوشیدنی بر عهده شرکت بیز یا همان بازاریابان ایران زمین است. از طرفی شرکت بیز، یک شرکت بازاریابی شبکه ای است و فروش محصولات خود را از طریق بازاریابان مستقل خود انجام میدهد. لذا، جهت تهیه و سفارش محصول می توانید به سایت های معتبر عرضه محصولات دکتر بیز، مراجعه نموده و نوشیدنی داینامین یا سایر محصولات شرکت بیز را سفارش دهید...