از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

نارنگی خارو دستچین شیراز پاکت یک کیلوگرم

وضعیت موجود
قیمت 33000 تومان
رتبه ی این کالا: 5.0

نارنگی دستچین شیراز پاکت یک کیلوگرم

 

تقویت سیستم گوارش

نارنگی دارای منیزیم است، اصولاً وجود منیزیم در ترکیب مواد غذایی و میوه ها و سبزیجات در تنظیم و بهبود و تقویت فعالیت های سیستم گوارش و رفع بسیاری از معضلات آن اثر بخش می باشد.

درمان سفلیس

نارنگی به سبب ترکیبات و خواص منحصر به فردش نقش ضد عفونی کننده، ضد باکتری و ضد ویروسی دارد؛ به همین سبب می تواند در درمان سفلیس اثر نتیجه بخش باشد.

 
 

میوه فروشی آنلاین آریافودز

 

سبزی فروشی آنلاین آریافودز

 

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

 

خواص نارنگی برای پوست

وجود ویتامین ارزشمند A در ترکیب نارنگی سبب شده تا مصرف این محصول درختی نقش زیادی در رفع جوش و آکنه و مشکلات مختلف پوستی داشته باشد.

 

براق کننده موی سر

وجود ویتامین C در ترکیب نارنگی در براق کنندگی و شادابی آن مفید می باشد برخی افراد آب نارنگی را با روغن براق کننده سر خود ترکیب کرده تا هم موهایی براق و هم شاداب و سر حال داشته باشند.

 

خواص نارنگی برای سرماخوردگی

مانند اغلب مرکبات نارنگی نیز مملو از ویتامین C می باشد از این رو در جلوگیری از بروز سرما خوردگی و درمان سریع آن مفید می باشد. دم کرده پوست نارنگی نیز در این زمینه راهگشاست.

 

از دیگر خواص نارنگی می توان به رفع کم خونی، ضد التهاب بودن ، دفع سموم بدن، ضد سفیدی مو، تقویت حافظه و سیستم عصبی، رفع گرمای طبیعی بدن، خواص نارنگی برای یبوست، کمک به عضله سازی بدن، پیشگیری از سرطان، استفاده به عنوان ماسک صورت، درمان آرتروز و روماتیسم، تسریع درمان انواع زخم ها، خواص نارنگی برای خواب، خاصیت ضد پیری نارنگی، اشتها آور، تحکیم اسکلت بدن، شادابی پوست، خاصیت نارنگی برای زنان باردار، خاصیت نارنگی برای کودکان، 

 

بد نیست از مضرات نارنگی هم بدانید...

نازک و ضعیف شدن مینای دندان.

 

سوزش معده از عوارض مصرف زیاد نارنگی.

 

مصرف زیاد نارنگی باعث کم آبی و ادرار مکرر می شود.

نارنگی اگر خوب تمیز نباشد، آلوده به آفت کش است.

مصرف نارنگی زیاد باعث تهوع، استفراغ و درد لگن می شود.

 نارنگی می تواند ریسک سنگ کلیه و سنگ صفرا را افزایش دهد.

نارنگی نامناسب برای پوست خشک.