16512

تقویت قوای جنسی

تقویت قوای جنسی

وضعیت جنسی افراد، بخصوص در زمان میانسالی، یکی از فاکتورهای اصلی سرحال بودن و شادابی است. سردمزاجی، بی میلی و کاهش توان جنسی باعث افزایش استرس در فرد و گاها، منجر به بروز اختلافات و انحطاط در روابط و شرایط زناشویی می شود. استفاده از قرص و داروهای شیمیایی، به صورت موقت کاربرد داشته و تاثیر دائمی در درمان و تقویت میل جنسی ندارند. ورزش، تغذیه مناسب، استراحت و آرامش، می تواند کمک موثرتری به رفع مشکلات جنسی داشته باشد.

تغذیه سالم و کامل، مصرف مرتب انواع میوه و سبزیجات، گوشت و پروتئین، باعث افزایش توان جسمی و جنسی می شود. همچنین، آرامش فکری و روانی افراد، می تواند علاوه بر تقویت سیستم ایمنی بدن، از بروز ناآرامی و عدم تمرکز در امور جنسی، بکاهد. اغلب افراد، جهت رفع مشکلات جنسی خود، روانه عطاری ها می شوند و از درمان با داروهای گیاهی استفاده می نمایند. استفاده گیاهان دارویی مانند جنسینگ، بسیار رایج است.

از نظر مزاج شناسی، شرایط بدن افراد، بسیار متفاوت است و بسته به مزاج افراد، بایستی روند درمان گیاهی یا همان طب سنتی، پیگیری شود. برخی بیماریها نظیر دیابت نیز تاثیر مخربی بر روی اعصاب و عروق دارند که بایستی با روش های درمانی مناسب، کنترل شوند. در هر صورت، رژیم غذایی با مواد غذایی دارای طبع گرم مانند سیاه دانه، کنجد، دارچین و زنجبیل، دانه هل و فلفل سیاه کمک شایانی به افزایش حرارت و تقویت عمومی بدن می نماید. در این میان تغذیه خوراکی عسل ارگانیک، نیز به عنوان مکمل، می تواند باعث تقویت و انرژی زایی بدن افراد باشد.

در بین مغزها و خشکبار، تخمه کدو حاوی منیزیم بالا بوده و مصرف مداوم آن باعث تقویت عروق دستگاه تناسلی و جلوگیری از پروستات در مردان می شود. میوه خشک انجیر نیز، در درمان جنسی موثر است.

معجون سیاهدانه، حاوی ترکیباتی از این دانه های گیاهی با طبیعت گرم است که به صورت طبیعی و ارگانیک، بدون افزودنی های شیمیایی، فرآوری و تهیه می شود و استفاده از آن، در رفع مشکلات جنسی، بسیار نافع و مفید است.