16512

تقویت قوای جنسی آقایان با محصولات دکتر بیز

خرید بسته تقویت قوای جنسی آقایان

قهوه گانودرما

یک بسته قهوه گانودرما طعم سوپریم

دمنوش مفرح
دو بسته دمنوش مفرح


یک بسته خرمابار تقویتی

خرید سبوس برنج بیز
یک بسته سبوس برنج قهوه ای

خرید سیر سیاه بیز
سه بسته سیرسیاه

همانطور که می دانید هر محصول گیاهی دارای خواصی می باشد که در صورت استمرار می تواند تاثیرات درمانی هم داشته باشد بنابراین استفاده برخی از محصولات دکتر بیز توانسته تاثیرات بسزایی در درمان مشکلات جنسی بانوان و آقایان داشته باشه و باعث کاهش مشکلات زندگی افراد گردد .
توضیحاتی مختضر در باب این پکیج پیشنهادی :

استفاده از سیر سیاه بصورت 6 حبه در طول روز ( استفاده در شب ها بخاطر ایجاد انرژی توصیه نمی شود)
استفاده از سبوس برنج قهوه ای دکتر بیز روزانه یک ساشه ( در صورت اضافه وزن بهتر است قبل از غذا استفاده شود و در صورت کمبود وزن بعد از غذا ) میل شود .شایان ذکر است سبوس برنج بخاطر سرشار بودن از ویتامین های بی به نشاط آور بودن معروف می باشد بنابراین در کاهش استرس و ایجادانرژی و سرزندگی تاثیر بسزایی دارد زیرا مانند نوروبیون عمل کرده با تفاوت اینکه این نوروبیون گیاهی است و هیچ تاثیر بدی در عملکرد کبد نداشته بلکه باعث پاکسازی و سم زدایی در عملکرد کبد می گردد.
استفاده از قهوه گانودرما ( ترجیحا طعم سوپریم ، بخاطر همراه بودن با گیاه جنسینگ ) روزانه یک ساشه صبح ها توصیه می گردد . قارچ گانودرمایی که در داخل این قهوه ها استفاده شده چون دارای خاصیتی می باشد که جزو گیاهان آداپتوژن یا سازش زا می باشد بنابراین باعث ایجاد تعادل در عملکرد هورمون ها شده و همین طور کاهش استرس و باعث ایجاد آرامش می گردد.

استفاده از دمنوش مفرح و تاثیرات فوق العاده عالی آن در بدن باعث کاهش خستگی و اضطراب و وسواس در بدن شده و بدن در حالت ایده آل قرار می گیرد.

خاصیت درمانی در طب سنتی:

مفرح، مقوی دل، دماغ، حواس، معده و جگر

خرمابار تقویتی محصول فوق العاده دیگری است که مصرف روزانه آن حداقل دو تا توصیه می شود زیرا ترکیبات این خرما علاوه بر مزایای خرما که باعث تقویت جسم می شود شامل ترکیباتی نظیر بادرنجبویه ُ زنجبیل و رازیانه و تعدادی گیاهان مفید دیگر می باشد.

این محصول بخاطر داشتن ماده معدنی فسفر موجب افزایش کارایی سلول های مغذی شده و همچنین در متعادل سازی ترشح هورمون ها تاثیر بسزایی دارد.بنابراین خرما با داشتن ویتامین های A,B,C,D  و همراه شدن با گیاهان فوق الذکر تاثیر آن را چند برابر شده و  باعث تقویت قوای جسمانی بدن می گردد.

نکته بسیار مهم 

سوالی که اغلب وجود داره این هست که در چه دوره زمانی می توانیم به هدفمان برسیم ؟

توجه داشته باشید که اغلب داروهای گیاهی سه تا شش ماه زمان می بره تا تاثیرگذاری خود را نشان دهد و نکته حایز اهمیت این که بدن افراد با هم متفاوت هست و البته که میزان استرس ها و خستگی ها که دو عامل اساسی در عدم عملکرد مناسب بدن می باشد باید در نظر گرفته شود که فاکتوری است که باعث می شود تاثیر این محصولات را سریع یا کند نماید. بنابراین تا ایجاد نتیجه دلخواه صبوری کنید .

 این پکیج پیشنهادی به مدت 20 روز می باشد و در صورت نیاز باید تکرار شود.