از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

لبنیات قنبرزاده

خرید آنلاین لبنیات سنتی قنبرزاده لار در سایت آریافودز شیراز

 

 

 تابستان شیراز را با لبنیات قنبرزاده ، خنک و خوش طعم احساس کنید....

 

این گروه شامل کلیه محصولات لبنی برند قنبرزاده است. لبنیات قنبرزاده از محبوب ترین برندهای لبنی در جنوب ایران بوده و نمایندگی های آن در استان فارس (شیراز) و استان هرمزگان (بندرعباس) و البته در شهر لار و لارستان وجود دارد. لازم به ذکر است لبنیات قنبرزاده شامل ماست،ماست موسیر،ماست چکیده،کشک،پنیر سنتی،کره و دوغ بوده که در این میان دوغ قنبرزاده و ماست موسیر قنبرزاده از طعم خاص و لذیذی بهره مند است.

ماست موسیر قنبرزاده دارای ترکیباتی از نمک تصفیه شده، ادویه جات محلی و خاص است که طعم آن را بسیار لذیذ و خوشمزه نموده است.

چرا لبنیات سنتی قنبرزاده بخریم؟

خیلی عجیب است که ماست سنتی (محلی) و لبنیات سنتی قنبرزاده، خیلی زود جای خود را در دل مردم جنوب و حتی شیراز پیدا کرد‌. معمولا ، شیرازی ها ماست کم چرب و شیرین را دوست دارند اما با وجود این که ماست سنتی ، دارای طعم دو مزه یا ترش است ماست سنتی قنبرزاده را هم می پسندند. البته وکیوم بودن ظرف ماست و رعایت اصول بهداشتی هم می تواند دلیل مهمی در این زمینه باشد.

به هر صورت ماست سنتی قنبرزاده یک ماست هموژنیزه سنتی است و کاملا بافت قرص و یکدستی دارد که هم برای مصرف روزانه لبنیات مناسب است و هم مورد استفاده به عنوان طعم دهنده برای غذاهایی است که مردم دوست دارند مانند ته چین و ماست اسفناج یا کنگر ماست.

چرا ماست چکیده قنبرزاده اینقدر خوشمزه است؟

ماست چکیده سنتی قنبرزاده ، غلظت و طعم خاصی دارد و یکی از بهترین ماست چکیده هاست. اصولاً ماست چکیده را در قدیم به عنوان ماست کیسه می شناختند و ماست ساده سنتی یا محلی را در کیسه های مخصوصی قرار داده و آن را به حالت آویز قرار داده تا به مرور آب درون ماست در اثر فشار درون کیسه خارج شده و غلظت ماست افزایش یابد. این فرآوری سنتی باعث تغییر طعم و مزه ماست نیز می شود که دلیلی بر کاربرد ماست چکیده به عنوان طعم دهنده در سایر غذاهاست.

در سال های این پروسه را به صورت صنعتی انجام می دهند. یکی از بهترین ماست چکیده های جنوب ایران ، ماست چکیده قنبرزاده است و در تولید ماست موسیر این برند هم از ماست چکیده همراه با افزودنی های دیگر استفاده می شود.

تولیدی لبنیات قنبرزاده در منطقه صنعتی پشت سنگر شهر لار واقع است و از جمله محصولات لبنی خاص این تولیدی می توان از دوغ قنبرزاده، ماست موسیر و ماست چکیده قنبرزاده نام برد.

چرا لبنیات سنتی قنبرزاده را با دوغ قنبرزاده می شناسند؟

برگ برنده لبنیات سنتی قنبرزاده ، دوغ قنبرزاده است. توزیع لبنیات قنبرزاده در جنوب ایران با دوغ معروف و خوش طعم خود به مصرف کنندگان محصولات لبنی، معرفی شد. نمک تصفیه شده با اندازه دقیق و کره و چربی موجود در دوغ و مزه دوست داشتنی ، دوغی مانند دوغ غلیظ محلی عشایری ساخت که همگان طعم آن را پسندیدند.

 

 جهت خرید حضوری لبنیات قنبرزاده در شیراز به آدرس زیر مراجعه نمایید.