16512

راهنمای استفاده از اپلیکیشن

راهنمای استفاده از اپلیکیشن آریا فودز

نظر به انچام تغییرات و بروز رسانی نسخه اپلیکیشن ، تا اطلاع ثانوی دسترسی به اپلیکیشن مجدود می باشد. موقتا، از طریق سایت با ما در ارتباط باشید... از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم.

جهت استفاده بهینه و سرعت بخشیدن به ثبت سفارشات و انجام خرید آنلاین در سایت آریا فودز ، اپلیکیشن آریا فودز قابل استفاده بر روی تلفن همراه اندروید ، تدارک دیده شده است. جهت استفاده از این اپلیکیشن کافیست نرم افزار آن را بر روی گوشی خود نصب نموده و به آسانی کالا و محصولات مورد نظر خود را جستجو نموده و سفارش دهید.

 

جهت سهولت در امر خرید انلاین به نکات زیر توجه فرمایید.

 

1- در حال حاضر ،  جهت ثبت نام به سایت آریا فودز مراجعه نموده و با ثبت ایمیل آدرس ، شماره تماس و رمز عبور نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نمایید. 

2- (تکمیل ثبت نام و پروفایل) پس از تکمیل ثبت نام و ورود به سایت ، به بخش پروفایل رفته و مشخصات دقیق خود را نظیر شماره تماس ها و آدرس دقیق را وارد نموده و پروفایل خود را  تکمیل نمایید که مسلما پس از تکمیل آن ، در زمان ثبت سفارش ، مشخصات شما در اپلیکشن استفاده خواهد شد و این امر باعث سهولت در امر خرید آنلاین می گردد.

3- محصولات به صورت دسته بندی شده در اپلیکیشن ، قرار داده شده اند و به راحتی می توانید محصولات و کالا های مورد نظر خود را جستجو نمایید. سپس ، با اضافه نمودن کالا به سبد خرید و تکمیل مراحل ثبت سفارش و پرداخت، نسبت به خرید آنلاین خود از آریا فودز ،اقدام نمایید.