16512

قوانین و مقررات آریا فودز

 

قوانین و مقررات آریا فودز

 

قوانین و مقررات خرید محصولات

 

با توجه باینکه آریافودز محصولات متنوع مواد غذایی را عرضه می نماید ، ثبت سفارش بایستی با آگاهی خریدار از موارد ذیل صورت پذیرد و هر گونه مسئولیت مربوط به موارد مطرح شده ، برعهده خریدار محترم می باشد.

 

1- در هنگام ثبت کالا در سایت آریا فودز ، اطلاعات دقیقی از محصول در دسترس کاربران قرار می گیرد که مطالعه آن کمک شایانی به خرید شما خواهد نمود. این اطلاعات شامل وزن، ترکیبات محصول،شرایط نگه داری و وضعیت بهداشت، در توضیحات کالا درج شده است.

2- در هنگام خرید ، مبلغ سبد خرید بایستی از حداقل مشخص شده بیشتر باشد در غیر اینصورت سفارش لغو خواهد شد. 

3- با توجه باینکه محصولات مواد غذایی روز و تازه در آریا فودز در دسترس خرید قرار دارد بنابراین تا حدودی ، امکان اختلاف کیفیت رنگ و اندازه و همچنین تازگی محصولات بین تصاویر سایت و محصولی که به دست خریدار می رسد وجود داشته باشد که مسئولیت آن بر عهده خریدار است. کما اینکه آریافودز تمام تلاش خود را در راستای کنترل کیفیت و جلب رضایت مشتری انجام می دهد.

4- توجه نمایید در صورتی که از سایر شهرهای ایران باستثنا شهر شیراز سفارشی را ثبت می نمایید ، حداقل ماندگاری محصول بیشتر از یک هفته باشد . محصولاتی که دارای تاریخ ماندگاری کمتر از یک هفته می باشند قابل سفارش از سایر شهر های ایران نبوده و در صورت ثبت . کالای مورد نظر از سفارش مذکور حذف خواهد شد.

  

لطفا، راهنمای ثبت سفارش و ارسال کالا را مطالعه نمایید.