از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

طبخ شیرینی سنتی

  تهیه حلوا مسقطی لاری در خانه

 
چگونه حلوا مسقطی لاری را در خانه تهیه و پخت نماییم.
 
 
حلوا مسقطی لاری، سوغات مخصوص شهر لار در استان فارس که نام آن به گوش همه ایرانیان رسیده است. شیرینی با ترکیب خوشمزه و خوش طعم، یک صبحانه مغذی و مقوی، یک سوغات و کادوی بی نظیر و دوست داشتنی که شهر لار از کارگاه های قدیمی و استادان پخت حلوا مسقطی لاری ، خاطرات زیادی دارد.
 
 
 خیلی از بانوان دوست دارند این غذای بومی لار را در خانه تهیه نمایند. پس، این مطلب را با دقت مطالعه نمایید.
 
ادامه مطلب...

  بیت الخودمونی خرید تفتون مهیاوه ای در دبی

بیت الخودمونی واحد تولید نان و شیرینی در امارات متحده عربی شهر دبی

 

 بیت الخودمونی واحد تولیدی نان و شیرینی خشک در دبی ، با کسب مجوز از دولت امارات اقدام به پخت و توزیع نان لواش و انواع تافتون مهیاوه ای نموده و در این راستا با ابداع طرح ها و قالب های جدید، تنوع بیشتری به این محصول سنتی اوز داده است. پیش از این جهت تهیه تفتون و کلوچه سنتی منطقه لارستان، سفارش را به کارگاه های پخت تافتون داخل شهرهای لار و یا به پزندگان محلی وارد به پخت نانهای سنتی واگذار می شد و مسیر طولانی را پیموده و به دست مصرف کننده داخل امارات می رسید. طبیعتا ، چنین سفارشی امکان افت کیفیت دارد و بیات شدن دور از انتظار نیست.

 

 

 

ادامه مطلب...

  نان یوخه شیراز

آشنایی با نان یوخه شیراز

 

حتما نام نان یوخه را شنیده اید. این شیرینی یکی از معروف ترین و محبوب ترین سوغاتی های شیراز می باشد که در اینجا قصد داریم آن را بیشتر با شما آشنا کنیم و همچنین با معرفی سایت محبوب خود، به شما در خرید آنلاین سوغات کمک کنیم. پس با ما همراه باشید تا به راحتی و با یک کلیک ساده بتوانید برای عزیزان خود سوغاتی تدارک ببینید.

شیراز یا شهر راز یکی از پر تمدن ترین شهر های ایران می باشد که سالانه تعداد زیادی از گردشگر های ایرانی یا خارجی به آن سفر کرده و از دیدن مکان های تاریخی آن و خاطره های جا مانده از گذشتگان، لذت میبرند.

ادامه مطلب...

  شیراز

 

شیراز

یکی از شهر های جذاب برای سفر و گشت و گذار شیراز می باشد. سالانه تعدادی زیادی از مردم از نقاط دور و نزدیک فرسنگ ها سفر می کنند تا به این شهر بیایند. البته که این شهر پذیرای توریستی های جهانی و از کشور های دیگر نیز می باشد. در این جا با شماییم تا درباره ی سوغات شیراز و مدل های آن با شما صحبت کنیم.

آشنایی با سوغات شیراز

شیراز، شهر راز، یکی از پر مخاطب ترین شهر های ایران می باشد. مواد غذایی شیراز یکی از خواستنی ترین قسمت ماجرا می باشد. قسمت اعظم آن ها شیرینی جات می باشد هر چند بدون شک می دانید عرقیات این شهر نیز معروفیت و محبوبیت بسیاری دارند.

از بین این سوغات می توان به :

ادامه مطلب...

  یوخه و گتک شیراز

نان یوخه شیراز 

نان کاک کرمانشاه ، نوعی سوغاتی و شیرینی سنتی ایرانی است. همان طور که از نامش پیدا است، مربوط به شهرهای شیراز و کرمانشاه است ولی در شهرهای دیگر نیز یافت می‌شود. در شیراز به آن نان یوخه می‌گویند و در کرمانشاه به آن نان کاک یا شیرینی کاک می‌گویند.

 
ادامه مطلب...