16512
دسته بندی نتایج
 • بیت الخودمونی واحد تولید نان و شیرینی سنتی مهیاوه ای در امارات متحده عربی شهر دبی

  بیت الخودمونی واحد تولید نان و شیرینی در امارات متحده عربی شهر دبی 

   

   بیت الخودمونی واحد تولیدی نان و شیرینی خشک در دبی ، با کسب مجوز از دولت امارات اقدام به پخت و توزیع نان لواش و انواع تافتون مهیاوه ای نموده و در این راستا با ابداع طرح ها و قالب های جدید، تنوع بیشتری به این محصول سنتی اوز داده است. پیش از این جهت تهیه تفتون و کلوچه سنتی منطقه لارستان، سفارش را به کارگاه های پخت تافتون داخل شهرهای لار و یا به پزندگان محلی وارد به پخت نانهای سنتی واگذار می شد و مسیر طولانی را پیموده و به دست مصرف کننده داخل امارات می رسید. طبیعتا ، چنین سفارشی امکان افت کیفیت دارد و بیات شدن دور از انتظار نیست.

   

   

   

 • چگونه حلوا مسقطی لاری را در خانه تهیه و پخت نماییم
   
  چگونه حلوا مسقطی لاری را در خانه تهیه و پخت نماییم.
   
   
  حلوا مسقطی لاری، سوغات مخصوص شهر لار در استان فارس که نام آن به گوش همه ایرانیان رسیده است. شیرینی با ترکیب خوشمزه و خوش طعم، یک صبحانه مغذی و مقوی، یک سوغات و کادوی بی نظیر و دوست داشتنی که شهر لار از کارگاه های قدیمی و استادان پخت حلوا مسقطی لاری ، خاطرات زیادی دارد.
   
   
   خیلی از بانوان دوست دارند این غذای بومی لار را در خانه تهیه نمایند. پس، این مطلب را با دقت مطالعه نمایید.
   
 • آشنایی با نان یوخه و تهیه آن از شیراز

  آشنایی با نان یوخه شیراز

   

  حتما نام نان یوخه را شنیده اید. این شیرینی یکی از معروف ترین و محبوب ترین سوغاتی های شیراز می باشد.

 • درباره شهر شیراز و سوغاتی شیراز

   شیراز

  یکی از شهر های جذاب برای سفر و گشت و گذار شیراز می باشد. سالانه تعدادی زیادی از مردم از نقاط دور و نزدیک فرسنگ ها سفر می کنند تا به این شهر بیایند. البته که این شهر پذیرای توریستی های جهانی و از کشور های دیگر نیز می باشد. در این جا با شماییم تا درباره ی سوغات شیراز و مدل های آن با شما صحبت کنیم.

 • 1
آخرین مطالب