بیت الخودمونی واحد تولید نان و شیرینی در امارات متحده عربی شهر دبی

 

 بیت الخودمونی واحد تولیدی نان و شیرینی خشک در دبی ، با کسب مجوز از دولت امارات اقدام به پخت و توزیع نان لواش و انواع تافتون مهیاوه ای نموده و در این راستا با ابداع طرح ها و قالب های جدید، تنوع بیشتری به این محصول سنتی اوز داده است. پیش از این جهت تهیه تفتون و کلوچه سنتی منطقه لارستان، سفارش را به کارگاه های پخت تافتون داخل شهرهای لار و یا به پزندگان محلی وارد به پخت نانهای سنتی واگذار می شد و مسیر طولانی را پیموده و به دست مصرف کننده داخل امارات می رسید. طبیعتا ، چنین سفارشی امکان افت کیفیت دارد و بیات شدن دور از انتظار نیست.

 

 

 

 

سفارش تفتوت مهیاوه دبی بیت الخودمونی

 

 

امارات کشوری است که جمعیت زیادی از خودمونی ها یا ایرانی های اچمی زبان مانند اوزیها، گراش ، خنج و لارستانیها ، بستکی ها و برخی شهرهای حاشیه خلیج فارس را به خود اختصاص داده است. این طیف از مردم جنوب در فرهنگ خود غذاهای بومی زیادی دارند که از جمله معروفترین آنها مهیاوه است. مهیاوه نوعی سس است که جهت طعم دهی بر روی انواع نان و تافتون (که در زبان محلی به آن تفتون یا تفتو گفته می شود) استفاده می شود.طعم مهیاوه در هر شهر با توجه به ترکیبات و غلظت آن متفاوت است و در زیان محلی به آن مهوه و مهیه هم گفته می شود. نوع دیگری از این غذا با نام سوراخ نیز در مناطقی از هرمزگان مصرف می گردد.

 

جهت آشنایی شما، خودمونی ها، محصولات این تولیدی شامل اقلام زیر است.

 

۱- تفتون مهیاوه و ساده
۲- کلوچه مهیاوه با انواع قالبها
۳- کلوچه شیرین سنتی در طعم های ساده، دارچین، زنجبیل، بادام، پسته، نارگیل
۴- کیک مهیاوه
۵- نان لواش نرم ایرانی : نان اصلی مصرف روزانه ایرانی ها محسوب می شود و جهت خرید و سفارش عمده نان نرم لواش با بیت الخودمونی تماس بگیرید.

 

 

  خرید نان لواش در دبی

 

اکنون شما می توانید به راحتی با بیت الخودمونی تماس گرفته و از محصولات و خدمات این واحد تولیدی استفاده نمایید.

 

اینستاگرام : https://instagram.com/baitalkhodmouni