از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

عسل با تغذیه طبیعی گیاهی کردستان یک کیلوگرم

وضعیت موجود
قیمت 250000 تومان
رتبه ی این کالا: 5.0

عسل با تغذیه طبیعی گیاهی کردستان یک کیلوگرم

 

در سال های اخیر و در بسیاری از استان های ایران ، تمایل و رویکرد مضاعفی به شغل زنبورداری و تهیه عسل با روش های علمی و تخصصی ، ایجاد شده است. آموزش های علمی سازمان فنی و حرفه ای کشور، درآمد زایی و بازار مناسب این ماده غذایی پر خاصیت ، دلیلی برای جذب افراد به سرمایه گذاری در این حوزه است.

اقلیم کردستان به دلیل دارا بودن پوشش گیاهی مناسب و انبوه ، منطقه ای خاص جهت ایجاد یک اکوسیستم فعال در شغل زنبورداری است. لذا ، تفاوت های اساسی در اقلیم های مختلف قابل بررسی است.

تعبیه کندوها در مناطق کوهستانی و وفور پوشش گیاهی جهت تغذیه مناسب زنبور ها ، کیفیت و مرغوبیت عسل کردستان را تضمین و تقویت می نماید. در اقلیم های گیاهی کم پوشش ، گاها، از تغذیه مازاد محلول شکر و مواد قندی مشابه استفاده می گردد. حال آنکه عسل مناطق شمال، شمال غربی و استان های غربی کشور به ویژه در استان کردستان، قطعا، نیازی به تغذیه مازاد زنبور عسل ندارد.

بسته به نوع پوشش گیاهی و گل هایی که زنبور عسل از آن تغذیه می نماید، رنگ و غلظت عسل متفاوت خواهد بود که نمی تواند عیار دقیقی برای مرغوبیت عسل باشد. امروزه صرفا با تحلیل و آنالیز آزمایشگاهی می توان به درجه کیفیت و وجود آنزیم های لازم در عسل طبیعی پی برد. بنابراین جهت تهیه و سفارش عسل مرغوب بهتر است از منابع و مکان های معتبر ، اقدام نمایید. 

 

تضمین کیفیت محصول

 آریافودز، قبل از انتشار این نوع از محصولات، اقدامات لازم و ضروری جهت کنترل و بررسی کمی و کیفی را عسل انجام داده و پس از کسب تایید و ضمانت ، محصول را جهت سفارش به همراه مدارک و مستندات ، در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهد.

 

 

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید