از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

معجون تقویتی آنوش

وضعیت موجود
قیمت 43000 تومان
رتبه ی این کالا: 5.0

حلوا معجون تقویت جنسی و عمومی بدن (معجون سنتی آنوش کازرون) بر پایه عسل 300 گرم 

 

سوغات مخصوص شهر کازرون و دارای خواص درمانی جهت تقویت قوای جنسی و تقویت عمومی بدن.

استفاده از غذاهای سنتی و بومی و مصرف حلوا و معجون های دارای طبع گرم جهت تقویت قوای جنسی مردانه و تقویت عمومی بدن از دیرباز در بین مردم رواج دارد. دلیل اصلی استفاده از این نوع خوراکی ها ، استفاده از ترکیبات طبیعی و ارگانیک و شناخته شده است که معمولا به صورت آجیل خرد شده و حلوا با هم مخلوط شده و در نهایت افزودنی و ادویه جات لازم را به آن اضافه می نمایند.

 

حفظ کیفیت معجون ناب

نقص در مواد لازم، ترکیب و ترتیب اشتباه یا حرارت زیاد در زمان پخت یا تفت دادن حلوا معجون به شدت کیفیت آن را پایین آورده و در زمان مصرف کارآیی مناسب را نخواهد داشت. 

کامل بودن ترکیب : معجون آنوش ، بدون شک تکمیل ترین معجون تقویت قوای جنسی از نظر ترکیبات مکمل و لازم است و می توان گفت از هر ادویه،مواد گیاهی و غذایی طبیعی که به ذهن شما خطور کند ، در تهیه  آن استفاده شده است. ممکن است یک ادویه یا یک آجیل تاثیر متفاوتی بر روی بدن های مختلف داشته باشد ، بنابراین ، معجون آنوش ، احتمال تاثیر بیشتری بر روی افراد (مردان وزنان) مختلف دارد.

ترتیب و ترکیب تولید و پخت : یکی از مراحلی است که فقط با تجربه و ممارست به دست می آید و با مخلوط کردن چند ماده غذایی با هم امکان پذیر نیست. خصوصا ، پخت بومی معجون از دیر باز رواج داشته و طبخ صحیح حلوا معجون کازرون ، سینه به سینه به نسل بعدی منتقل شده است. برخی ترکیبات معجون نیاز به طبخ و حرارت داشته و جالبتر اینکه روغنی که در معجون تولید می شود کاملا ارگانیک و طبیعی است که در زمان پخت به دست می آید. حال آنکه برخی از مواد لازم نیز بایستی به صورت خام به محصول اضافه شود.

معجون آموزش تاییدیه وزارت بهداشت و سیب سلامت را نیز دارد و با خیالی آسوده می توانید از آن استفاده نمایید.

بازخورد و سفارش مجدد مصرف کنندگان نشان داده است که از کیفیت و تاثیر آن راضی هستند. قطعا، استفاده از حلوا معجون های بومی و سنتی نظیر معجون تقویت قوای جنسی  و قدرتی آنوش، به مراتب بهتر و سالم تر از مصرف داروهایی است که به صورت شیمیایی فرآوری و سنتز می شوند و عوارض خطرناکی بر روی بدن دارند.

معجون سنتی آنوش در شهر کازرون در استان  فارس تولید شده و مورد علاقه مصرف کنندگان حتی در استان های همجوار است.

ترکیبات معجون : آرد جوانه گندم،آرد گندم،شکر،عسل طبیعی،سیاهدانه،روغن کنجد،گردو،بادام،پسته،فندق،بادام زمینی،زعفران،کنجد،پودر نارگیل،آب

ادویه جات : قرص کمر،فوفل،دارچین،زنجبیل،زیره،زردچوبه،جوز،گرد نخل

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید