از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

معجون سیاهدانه لامرد نایجلا رژیمی 500 گرم

وضعیت موجود
قیمت 46000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

حلوا معجون سیاهدانه نایجلا رژیمی 500 گرم

 

خواص معجون : تقویت سیستم ایمنی، قوای جسمانی و جنسی، سرد مزاجی و درد های استخوانی، تقویت سیستم گوارش، مناسب برای شیردهی بانوان.

 

طریقه مصرف : به عنوان صبحانه و میان وعده به همراه نان مصرف شود. معجون را طوری نگه دارید که تا پایان مصرف معجون روغن سیاهدانه طبیعی روی معجون باقی مانده و ماندگاری و کیفیت آن حفظ شود.

مقدار مصرف : مصرف روزانه 2 ال 3 قاشق مرباخوری، انرژی و گرمی لازم را برای بدن تامین می نماید.

 

کاربرد معجون سیاهدانه در طب سنتی چیست؟

آیا معجون سیاهدانه برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا موثر است؟

این معجون، توان و قدرت سیستم ایمنی و دفاعی بدن را به شدت بالا می برد به ویژه برای جلوگیری از ابتلا به ویروس ها بسیار مفبد است. 

آمار دقیقی از تاثیرات این معجون در خصوص ویروس کرونا وجود ندارد که معجون  را داروی ضد کرونا دانست، اما در نظرسنجی هایی که در تماس با کاربران انجام شده از تاثیرات مثبت آن حتی به از ابتلا به کرونا نیز ذکر شده است. در هر صورت ، این معجون مانند غذاهایی نظیر انواع عسل یا ارده و شیره عوارضی ندارد و کاملا ارگانیک است و تنها نکته ای که بایستی مد نظر داشت عدم مصرف بی رویه معجون سیاهدانه است که به دلیل گرمی زیاد ممکن است باعث کهیر یا سایر عوارض گرمی شود.

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

 حلوا معجون سیاهدانه مناسب برای افراد دارای طبع گرم و مرطوب

در شهرستان های جنوبی استان فارس حلوای سیاهدانه به صورت محلی و بومی پخت می شود که سابقه ای دیرینه دارد.

این حلوا معجون دارای طبع گرم و مرطوب بوده و جهت بهبود سیستم ایمنی بدن دستگاه گوارش و همچنین رماتیسم بسیار نافع و مفید است.
ترکیبات معجون سیاهدانه شامل سیاهدانه دارچین ، هل ، زنجبیل ، ارده کنجد ، فلفل سیاه ، راجونه و اغلب خوراکی های گرم است که می تواند بسته به سلایق پخت بومی متفاوت باشد.
به دلیل گرمی زیاد جهت افزایش میل جنسی نیز کاربرد دارد.
تاریخچه حلوا معجون سیاهدانه :
این معجون در فصل زمستان جهت جلوگیری از رماتیسم و همچنین در زمان زایمان به دلیل رفع سردی داروهای محلی در زمان زایمان کاربرد دارد تا جاییکه بعد از پخت به عنوان هدیه به اطرافیان هم داده می شود که در بسیاری از نقاط ایران مرسوم است.

روغن تشکیل شده در این حلوا کاملا طبیعی و ارگانیک است و در واقع همان روغن سیاهدانه و کنجد موجود در حلواست که خواص بسیاری دارد.

بهترین زمان استفاده به عنوان صبحانه است که به دلیل انرژی زایی بالای آن انسان را سرحال و شاداب نگه می دارد. گفتنی است جهت افزایش میل جنسی نیز موثر است.