16512

آریافودز بهترین مکان جهت تبلیغات و برندینگ مواد غذایی

تبلیغات و فروش در آریافودز 

صفحه تبلیغات رایگان اختصاصیما در سود تبلیغات شما سهیم هستیم ... 

مراحل اجرا و انجام تبلیغات شما با برنامه ریزی و هدف گذاری شده انجام می شود. ما به ارتباط و آشنایی مشتری و مصرف کننده با خدمات و تولیدات شما می اندیشیم. 

ایجاد پیج اختصاصی

این صفحه به صورت اختصاصی برای معرفی کسب و کارها، برند سازی و توضیحات کاملی از تاریخچه، فعالیت ها و رزومه های کسب و کار شما را در اختیار بازدید کنندگان قرار می دهد. اطلاعاتی نظیر شماره تماس، آدرس، تصاویر و ویدئوها، لینک سایت و لوکیشن قابل درج در این صفحه هستند. این صفحه اختصاصی در فضای دیجیتال مارکتینگ آریافودز قرار گرفته و در مسیر ارتباط سوشیال مدیای مرتبط با صفحه قرار می گیرد تا بازخورد و بازدید مناسب را تا حصول نتیجه به همراه آورد.

امکان درج محصول

درج محصول در آریافودز، بر اساس اصول سئو و تولید محتوای حرفه ای و قرار گرفتن در شاخه بندی صحیح انجام می شود. بنابراین، کاربران با محصولات برند شما، به صورت جامع و دقیق ، آشنا می شوند. بازار مواد غذایی ، پررقابت است و روزانه، خیل عظیمی از محصولات در این مارکت، تولید و معرفی می شوند. بنابراین، دیده شدن در این بازار آسان نیست و بایستی مدت زمانی را جهت نمایش، دیده شدن و شناخته شدن در بازار، در نظر بگیرید. 

خدمات فروش محصول

در آریافودز، این امکان وجود دارد که محصولات خود را در بستر و فضای مجازی ویژه فروش موادغذایی عرضه کنید و به فروش برسانید. مشتریان، سعی در خرید محصولات شما دارند، اما گستردگی توزیع محصولات شما در سراسر کشور، وجود دارد؟ صرفا، در فضای مجازی است که دسترسی همه مشتریان به کالا، وجود دارد. مشتریان خرده یا عمده، به دنبال راهی جهت تامین کالا هستند و ما این فرصت را برای شما فراهم می نماییم.

تبلیغات رایگان

جهت درج تبلیغات خود، در آریافودز، در خواست خود را به قسمت پشتیبانی سایت ارسال فرمایید.