cart
Wednesday 6th of December 2023

Aryafoods

آریافودز، فروشگاه آنلاین شیرینی و انواع سوغات سنتی خوشمزه شیراز و استان فارس. آریافودز، از سال 1398، فعالیت خود را در زمینه تهیه و ارسال انواع سوغات معروف و اصیل ایرانی آغاز نمود.
سوغات آریافودز شیراز

آریافودز، یک خرید آنلاین خوشمزه

آریافودز، سوغات سنتی خوشمزه شیراز

سفارش آنلاین شیرینی و سوغات  های سنتی خوشمزه شیراز و استان فارس.

آریافودز، فروشگاه اینترنتی موادغذایی آریا، سفارش و تهیه محصولات غذایی بویژه انواع سوغات (شیراز) و شیرینی سنتی شیراز را در سال 1398 ، فعالیت خود را آغاز نمود. تجربیات سالهای اخیر در این بازار سبب شد تا نمایش و عرضه محصولات و کالاهای صنف سوغات و خشکبار را به مشتریان و هموطنان گرامی هدیه دهیم.

این اطمینان را به مشتریان خود می دهیم که تازه ترین و با کیفیت ترین محصولاتی را که به عنوان سوغات شهرهای مختلف استان فارس شناخته می شوند تهیه نموده و در دسترس مشتریان از سراسر ایران قرار دهیم.

نمایشگاه سوغات ایرانی چیست؟

نمایشگاه سوغات ایرانی آریافودز، محیط مجازی و شرایطی را فراهم می آورد تا سایر همکاران ما در هر سطح تجاری بتوانند مشخصات، محصولات و خدمات خود را نمایش داده و با مخاطبین خود ارتباط و تعامل بیشتری داشته باشند.


راهنمای ایجاد ویترین در نمایشگاه سوغاتی

نمایشگاه سوغاتی

ایران سرزمین پهناوری است و در هر نقطه از ایران کشور، محصولات و سوغاتی های خوراکی خوشمزه و مغذی، پخت، تهیه و تولید می شود. ایرانیان به دلیل مسافرت سالیانه و مطالعه منابع گردشگری و توریسم، با برخی از سوغاتی های شهرهای مختلف ایران، آشنایی دارند. نمایشگاه آنلاین سوغاتی ایرانی، که در آن بسیاری از تولیدکنندگان سوغات صنایع دستی ایرانی، بتوانند محصولات خود را عرضه نموده و نمایش دهند، باعث رونق کسب و کار این صنف و دیده شدن محصولات این صنعت بزرگ می شود.

 

ویترین سوغاتی من 

ویترین سوغاتی، یک ویترین یا غرفه مجازی کوچک است که اطلاعات لازم و کافی، جهت نمایش مشخصات و محصولات تولیدکننده سوغات و صنایع دستی، در آن درج شده و در یک کلام، پل ارتباطی میان تولید کننده و مصرف کننده سوغات ایرانی است.

 

مراحل ایجاد ویترین سوغاتی

ویترین سوغات، شامل قسمت های زیر است.

بخش مشخصات که دارای عنوان و مشخصات تماس صاحب ویترین است.

بخش توضیحات یک محتوای متنی که می تواند با توجه به سلیقه و تفکر شما تهیه شود.

هر آنچه درباره برند و محصولاتتان اهمیت دارد، در این قسمت درج شود. مشخصات اضافی نظیر آدرس یا مزیت کالای شما که لازم است مخاطب شما بداند.

بخش تصاویر و کلیپ که محتوای بصری هستند و نشان دهنده کیفیت و استاندارد کسب و کار شماست. 

نکته - قبل از پر کردن فرم ثبت ویترین، محتوای متنی، تصویری و ویدئویی خود را آماده نمایید.

استفاده از VPN، ممکن است در زمان ثبت و بارگزاری محتوای شما، باعث بروز خطا شود.

 

 تعرفه بخش تبلیغات 


نمایشگاه سوغات ایرانی، یک پلتفرم تبلیغاتی است که با درج مشخصات خودتان ، کسب و کار شما را بیشتر و بهتر ، انتشار خواهیم داد.
بخش نمایشگاه آنلاین سوغاتی ایرانی ، به صورت تخصصی در زمینه نیازمندی ها و تبلیغات انواع سوغات خوراکی و صنایع دستی ایرانی فعالیت دارد.

 

سطح بندی ویترین در نمایشگاه سوغاتی

 

1- ویترین خانه

شامل مشخصات و محتوای افراد حقیقی دارای کسب و کار مشاغل خانگی یا فروش شخصی هستند.

2- ویترین فروشگاه

شامل مشخصات و محتوای کسب  و کارهای مجاز فروشگاهی است که در آن کالا و محصولات، به صورت حضوری، عرضه می شود.

3- ویترین کارگاه

شامل مشخصات و محتوای کارگاه های تولیدکننده محصولات غذایی مرتبط با انواع سوغات هستند و کالای خود را در سطح عمده عرضه می نمایند.

4- ویترین مزرعه

شامل مشخصات و محتوای کشاورزان، باغداران، کندوداران و مشاغلی است که در صف اول تولید محصولات غذایی قرار دارند و کالای خود را در سطح عمده عرضه می نمایند.

5- ویترین کارخانه

شامل مشخصات و محتوای کارخانه های تولیدکننده محصولات و مواد غذایی مرتبط با انواع سوغات هستند. این سطح، دارای برند معتبر بوده و کالای خود را در سطح کلان، توزیع می نمایند.

6- ویترین صنعت

شامل مشخصات و محتوای تولیدکنندگان ماشین و ابزارآلات فرآوری، چاپ و بسته بندی مواد غذایی و خدمات مرتبط هستند. این سطح، شامل موسسات خرد و کلانی است که سرویس، خدمات و فناوری های مرتبط با صنایع غذایی را گسترش می دهند.

 

  • ویترین نمایشگاه سوغات، به مدت یکسال نمایش داده می شود.
  • هر سطح ویترین، قیمت و خدمات تبلیغاتی مخصوص به خود را دارد.
  • ویترین های نمایشگاه سوغات، به صورت خودکار، نردبان می شوند.
  • جهت مشاهده و استفاده از خدمات ویترین از نسخه دمو به مدت یک ماه، استفاده نمایید.

 

قوانین شرکت در نمایشگاه آنلاین سوغات ایرانی

1- سطوح ویترین کارگاه، مزرعه و کارخانه، می توانند از نام برند تجاری در محتوای متنی، تصویری و ویدئویی ویترین خود، استفاده کنند.

2- اولویت بندی منوی استان و شهرستان، بر اساس تعداد ویترین های موجود، می باشد. هرچه تعداد ویترین های ثبت شده در هر استان یا شهرستان بیشتر باشند، با اولویت بیشتری در این منو، نمایش داده می شود.

3- به دلیل رعایت حقوق ویترین هایی که جهت ثبت در نمایشگاه آنلاین سوغات ایرانی، سریعتر اقدام نموده اند، محصولات آنها در صفحات استان و شهرستان به ترتیب معرفی و به ویترین مربوطه اتصال داده می شوند.

4- به دلیل حمایت از مشاغل و اصناف حوزه صنابع دستی ایران، محصولات غیرخوراکی و مرتبط یا سوغات شهرهای مختلف، می توانند در این نمایشگاه مجازی، ویترین و محصولات خود را نمایش دهند. بسیاری از استان های کشور، در زمینه تولید صنایع دستی، اصالت و قدمت خود را با افتخار حفظ نموده و شایسته حمایت و شرکت در نمایشگاه هستند.

5- این نمایشگاه مطابق بر قوانین و شرایط استفاده از فضای مجازی و رسانه در کشور جمهوری اسلامی ایران، عمل می نماید. کالاها و محصولات غیرمجاز که در ردیف کالاهای غیر مجار و ممنوعه پلیس فتا قرار دارند، مجاز به ثبت ویترین و انتشار محتوای محصولات نیستند.

6- نمایشگاه سوغات ایرانی، صرفا جهت معرفی و نمایش ویترینهای مندرج در وبگاه، فعالیت می نماید. این بخش، متعلق به وبگاه سوغات آریافودز شیراز، بوده و هیچ گونه مسئولیتی در قبال کلیه ارتباطات و معاملات شما در خارج از وبگاه ندارد.

 
ویترین جدید