cart
Wednesday 6th of December 2023

Aryafoods

آریافودز، فروشگاه آنلاین شیرینی و انواع سوغات سنتی خوشمزه شیراز و استان فارس. آریافودز، از سال 1398، فعالیت خود را در زمینه تهیه و ارسال انواع سوغات معروف و اصیل ایرانی آغاز نمود.


عرقیات و ترشیجات شیراز

فروش و عرضه عرقیات و ترشیجات شیراز در سوغات آریافودز 

چند سال از زمان شروع به فعالیت سوغات آریافودز شیراز ، گذشته بود و دامنه محصولات ما محدود به شیرینی و سوغات شیراز و استان فارس شده بود. در سال اخیر ، با درخواست های متعددی از کاربران و مشتریان سایت مبنی بر تهیه انواع عرقیات و ترشیجات شیراز، مواجه شدیم. ابتدا، به مواردی از جمله مشکلات حمل و نقل و روش های لجستیکی ارسال کالا برخوردیم. پس از بررسی اولیه و استفاده از روش های حمل و نقل باربری ناوگان اتوبوسی کشور و رایزنی با همکاران در سامانه پستی کشور، روش حمل و نقل جدید به سیستم توزیع آریافودز، اضافه شد تا مشتریان ما بتوانند خرید عرقیات و ترشیجات شیراز را که معمولا حجم یا وزن زیادی دارند، با هزینه و کارمزد مناسب و بهینه ارسال کالا، تهیه و مصرف نمایند.

 

خرید ترشیجات شیراز

چرا عرقیات و ترشیجات شیراز، سوغات این شهر شده است؟

اکنون ببینیم در این گروه کالایی ، چه محصولاتی عرضه می شوند. احتمالا نام بسیاری از این محصولات را قبلا شنیده اید و یا در شهر محل سکونت خود ، این اقلام را خریداری نموده اید. 3 نکته مهم و جذاب، دلیل اصلی استقبال مشتریان سراسر کشور به ویژه تهرانی ها، از محصولات این گروه کالایی سوغات شهر شیراز، هستند.

طبیعتا، برخی از این عرقیات و ترشیجات خاص شیراز و استان فارس هستند. عرقیاتی مانند گلاب میمند فارس یا ترشی خوشمزه گلک ، خاص هستند و تهیه این اقلام ، حتی در کلانشهرهایی مانند تهران نیز ، دشوار است.

کیفیت عرقیات و به ویژه ترشیجات تولید شده در کارگاههای شیراز که با روش های سنتی (آبگیری ، عرقگیری و گلابگیری سنتی) محصولات را فرآوری و تولید می نمایند، بسیار متفاوت بوده و عطر و بو ، غلظت و جاافتادن عرقیات و ترشیجات شیراز در مقایسه با محصولات صنعتی که در فروشگاه های عرضه مواد غذایی وجود دارند، تفاوت چشمگیری داشته و قابل مقایسه نیست.

دلیل سوم خرید عرقیات و ترشیجات در آریافودز ، تضمین کیفیت محصولات این گروه است و با بررسی و پیگیری دقیق، کارگاه ها و برندهایی از این محصولات انتخاب شده اند که در شهر شیراز هم معروفیت و شهرت کافی داشته و خود تولید کننده اصلی و شناخته شده عرقیات و ترشیجات از قدیم بوده و تاییدیه و مجوزهای بهداشتی لازم را نیز دارند.

جهت سهولت در آشنایی مشتریان و خرید این طیف از محصولات، در سوغات آریافودز شیراز، این اقلام در 4 شاخه عرقیات ، شاخه ترشیجات و شاخه شربت و عصاره و همچنین شاخه میوه های آبگیری شده ، معرفی و تقسیم بندی شده اند.

 

سوغات آریافودز شیراز، توصیه می نماید قبل از اقدام به خرید کالا، توضیحات لازم در خصوص ارسال کالا در این وبگاه را مطالعه فرمایید تا با آشنایی بیشتر ، خرید دلچسب و لذت بخشی را انجام دهید.


منبع : آریافودز

مطالب مشابه


هفتمین نمایشگاه بین المللی خشکبار، آجیل، میوه های خشک تهران ۱۴۰۲

سوغات شیراز را از کجا تهیه کنیم؟

معجون سیاهدانه شمسی پور

ترشی لیمو ترش شیرازی

عرقیات و ترشیجات شیرازصفحه اصلی / اخبار و مقالات